Použité hry  /  Guitar Hero Live + Gitara (X360)
Guitar Hero Live + Gitara (X360)
34.90 €
ACTIVISION
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Balenie obsahuje hru plus gitaru.

 

Guitar Hero pop kultúrny fenomén, ktorý predstavil nový smer v interakcii s hudbou je späť v novom pokračovaní Guitar Hero Live, predstavujúci prelomové inovácie a znova vo vás rozpáli sen o tom byť rockovou hviezdou!

Hra vyvíjaná štúdiom FreeStyleGames, ktorá stojí za hitmi ako DJ Hero a DJ Hero 2, predstavuje v Guitar Hero Live dva hlavné smery hrania tejto hry, vrátane hrania z pohľadu frontmana kapely na rockovom koncerte. Na reálnosti pridávajú aj skutoční členovia vašej kapely a reálne publikum, ktoré reaguje v reálnom čase podľa toho ako dobre hráte.

Guitar Hero Live zahŕňa taktiež GHTV, nové revolučné hranie hry. 24 hodín hrania videoklipov cez internet, kde fanúšikovia môžu hrať s postupne pridávaným obsahom oficiálnych videí od najväčších svetových hitov. GHTV ďalej ponúka súťaziť s kamarátmi ako aj s hráčmi naprieč svetom o najlepšie skóre na hocijakej pesničke.

Guitar Hero Live predstavuje nový gitarový ovládač, ktorý zahŕňa 2 rady po troch tlačítok, ktoré lepšie reflektujú ako ľudia hrajú a prináša viac zábavy pre hráčov všetkých skúseností. Táto inovácia to robí ľahšie pre začiatočníkov ale aj náročnejšie pre veteránov na zdokonalenie.