Použité hry  /  Every Extend Extra
Every Extend Extra
4.00 €
BVG
logická
Dodacia lehota: ihneď

Hra je používaná, ale v zachovalom stave a balenie obsahuje UMD disk, plastovú krabičku a aj manuál. Je ihneď k odoslaniu a plne garantujem jej funkčnosť.

Logický rýchlik postavený na jednoduchom a nesmierne zábavnom koncepte, v hre ovládate loď s výbušninou. Na loď sa však hrnú malé kryštáliky. Tým sa musíte čo najďalej vyhýbať a až sa okolo vás motá dostatočné množstvo, tak výbušninu odpálite, čo vás však na rozdiel od kryštálikov nezničí.

Cieľom je odpáliť naraz čo najväčšie množstvo kryštálikov, pretože čím viac ich naraz pošlete na večnosť, tím viac bodov a ďalších bonusov získate. Odpaľovaním kryštálikov navyše spomaľujete plynutie času, ktorý nesmie dosiahnuť nulu inak je hra v konci. Ten však nastane i vo chvíli, kedy je vyčerpaná vaša energie kvôli príliš častým stretnutím s kryštálikmi. Raz za čas sa navyše na scéne objaví boss, ktorý vám ukradne power-upy a v jeho prítomnosti rýchlejšie plynie čas.

Hra ponúka celú radu stále namáhavejších úrovní, keď ich však absolvujete budete odmenený hrou s novými power-upmi, novou grafikou, hudbou i vizuálnymi efektmi.