Použité hry  /  Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
5.00 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Hra je používaná, ale v zachovalom stave. Disk je bez akýchkoľvek škrabancov. Je ihneď k odoslaniu a plne garantujem jej funkčnosť.

Piaty diel série teamových single/multiplayerových akcií, ktorej sa doposiaľ celkovo predalo 13,5 miliona kusov. Najelitnejšia svetová protiteroristická jednotka sa v ňom vypraví do mesta kasín, zábavy, oslepujúcich neónov a množstva rôznych druhov hazardných hier - Las Vegas - kam jazdia utrácať nielen celebrity, nakoľko tam ročne podľa štatistik zavíta 36 miliónov rozhadzovačných ľudí.

Lenže v tejto hre toho možno budú ľutovať, pretože si niektorých z nich vezmú teroristi ako rukojemníkov a na Vás samozrejme bude, abyste ich zachránili.

Rainbow Six Vegas Vás zoznámi s novým tímom a novým vodcom. V čele bude stáť Logan Keller, expert v oblasti rozviedky. Expertom na ťažké zbrane a trhaviny bude Michael Walter a na elektroniku a odstreľovanie budete mať Junga Parka. Taktika sa v tejto hre bude rovnať prežitiu, bude preto veľmi nutné zvážiť jednotlivé schopnosti každého člena skupiny, skôr než prevediete nejakú akciu. Chýbať samozrejme nebude ani multiplayer, v ktorom si budete môcť vytvoriť vlastnú postavičku.