Použité hry  /  Resident Evil 4
Resident Evil 4
12.00 €
CAPCOM
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Používaná hra pre Nintendo Wii, ihneď k odberu. Disk bez škrabancov, ale nemá manuál.

V Resident Evil 4 sa hráč znovu stretáva s Leonom S. Kennedym, idealistickým policajným nováčikom z policajného okrsku Raccoon City.

Resident Evil 4 zahŕňa šesť rokov od zničenia Raccoon City a americkej vlády, ktorej sa podarilo zničiť spoločnosť Umbrella. Znova sa spojíte s Leonom ktorý sa stal americkým tajným agentom s prísne tajnou misiou. Ktorý dostal za úlohu pozrieť sa na únos prezidentovej dcéry. Vyšetrovanie ho však zavádza do záhadných miest v Európe. Leon sa stretne s nepredstaviteľnými hrôzami a musí zistiť čo sa skrýva za týmito novými nočnými morami.

Hra, kteoá položila základy žánru survival hororu, prichádza na Wii vo výbornej kondícii – latka technického spracovania (ktorá bola na vysokej úrovni už vo verzii pre GameCube) sa opäť posunula smerom nahor a z pochopiteľných dôvodov nezostalo opomenuté ani ovládanie pomocou WiiMote a Nunchuk modulu. Prvá menovaná periféria slúži k práci so zbrojným arzenálom (nabíjanie, mierenie, streľba), druhý obstaráva pohyb po atmosférických lokalitách.