Použité hry  /  Bratz - Rock Angels
Bratz - Rock Angels
7.00 €
THQ
detská
Dodacia lehota: ihneď

Hra pre dievčatá od 3 rokov vo vynikajúcom stave. Samozrejme originálka, s krabičkou a manuálom.

Potom, čo je Jade vyhodená z letnej stáže v časopise "Vaša vec", sa Bratz rozhodnú založiť vlastný časopis o móde, hudbe a ďalších zaujímavostiach zo sveta šoubiznisu. A pretože sú všetky módou a hudbou priamo posadnuté, vydávajú sa do svetových metropol za horúcimi novinkami a reportážami do svojho nového časopisu.

Navštívte prostredníctvom hry spolu s Bratz Londýn, Paríž a iné skvelé miesta, plné slávnych a populárnych ľudí. Stretávajte sa s nimi, bavte sa s nimi, vyfoťte si ich a napíšte tú najlepšiu reportáž, ktorá hravo odrovná konkurenčný časopis.

Vytvorte si svoj vlastný módny štýl, preskúmavajte obchody s módou a doplňte si svoj šatník. Redaktorka popredného módneho časopisu predsa musí mať svoj štýl!

Ale dajte si veľký pozor na Burdine Maxwell, vydavateľku a šéfku konkurenčného časopisu "Vaša vec", ktorá sa snaží za každú cenu udržať na vrchole rebríčka módy. Pomáhajú jej dvojčatá, ktoré urobia čokoľvek, len aby Bratz zastavili na ceste k sláve a úspechu.

# Hrajte ako ktorákoľvek zo štvorice Bratz a zažívajte najrôznejšie dobrodružstvá.
# Navrhnite a vytvorte pre každú z Bratz vlastný účes, upravte make-up a oblečte ju do posledných módnych noviniek.
# Cestujte na zaujímavé a exotické miesta na svete a pátrajte po najhorúcejších reportážach, ktoré dodávajú ten pravý šmrnc novozaloženému časopisu.
VÝROBCE: THQ