Nové hry  /  Lords of the Fallen (Limited Edition) (XBOX ONE)
Lords of the Fallen (Limited Edition) (XBOX ONE)
18.90 €
Namco Bandai Games
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Obsah Limited Edition:
 Hra Lords of the Fallen
 Herný soundtrack
 Príbehové DLC – The Monk’s Decipher
 Exkluzívny balíček zbraní – Demonic Weapons Pack

 

Lords of the Fallen je akčnou fantasy hrou, ktorá sa zameriava skôr na schopnosti hráčov v súbojoch, než na rozmanitý príbeh. Ponúkne však prepracovaný súbojový systém a skutočnú výzvu pre každého hráča. Podobne ako v hre Dark Souls bude nutné obozretné sledovanie nepriateľa a jeho útokov a využiť príležitostí, ktoré nepriateľ ponúkne k vlastnému útoku. Súboj by mal byť akčný a plynulý a chýbať nebudú ani potýčky s mocnými bossmi. Hru vyvíja štúdio Deck13, ktoré založil Tomasz Gop - jeden z hlavných vývojárov prvých dvoch dielov fantasy RPG hry Zaklínač (The Witcher).

 

11 bossov - gigantických beštií.

 

Tri základné povolania: Warrior, Rogue, Cleric.

 

V priebehu hry budete nútení urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí, ktoré budú ovplyvňovať ako svet okolo Vás, tak postavu a príbeh samotný.

 

V hardcore RPG Lords of the Fallen budete ovládať postavu hlavného hrdinu Harkyna, ktorý sa snaží zastaviť zdanlivo nezastaviteľné mocné sily.

 

Pripravte sa na nebezpečný svet a ešte smrtelnejších protivníkov. Pokiaľ máte radi výzvy (a hry typu Dark Souls), tak je táto hra určená práve Vám.