Nové hry  /  Watch Dogs 2 CZ (Gold Edition) (XBOX ONE)
Watch Dogs 2 CZ (Gold Edition) (XBOX ONE)
29.90 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Používajte hackovanie ako nástroj a zbraň v obrovskom a dynamickom otvorenom svete watch Dogs 2.

 

V roku 2016 bola vo viacerých amerických metropolách nainštalovaná nová infraštruktúra kvôli vyššej bezpečnosti a lepšej efektivite - pokročilý operačný systém ctOS 2.0.

 

Hrajte ako mladý bystrý hacker Marcus Holloway ktorý žije v kolíske technickej revolúcie, San Francisco Bay area. Pridáte sa k Dedsec, nechválne známej skupine hackerov a odhaľte slabiny a zraniteľnosti nového systému ktorý sa v rukách veľkych spoločností a štátneho aparátu veľmi ľahko môže stať nástrojom na sledovanie a ovládanie populácie v obrovskom meradle.

 

Objavujte obrovský a dynamický otvorený svet San Francisco Bay Area ktorý ponúkne množstvo možností. Hackujte semafory, skáčte po strechách malebných susedstiev Oaklandu či sa nabúrajte do databáz a zariadení špičkových spoločností v Silicon Valley. Mnoho tajomstiev čaká na objavenie.

 

Hacknite infraštruktúru miest, každé pripojené zariadenie či každého osobnú databázu. Získajte kontrolu nad žeriavmi, robotmi, autami či dronami - spustite sled udalostí vo váš prospech.

 

Nie každá situácia bude vyžadovať deštrukciu, je iba na vás ako budete pristupovať k situáciám a jednotlivým misiám.

Pomocou vašich schopností a Dedsecu po vašom boku budete môcť zakročiť proti neprávu a vrátiť slobodu tam kam patrí - obyčajným ľuďom.