Nové hry  /  Metro - Last Light (XBOX 360)
Metro - Last Light (XBOX 360)
14.90 €
THQ
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Píše sa rok 2034. Pod troskami postapokalyptickej Moskvy, v tuneloch metra, sú zvyšky ľudstva obliehané smrteľnými hrozbami z vonku - a aj z vnútra. Mutanti prehľadávajú katakomby pod pustým povrchom a lovia na otrávenom nebi nad ním.

Ale namiesto toho, aby sa zjednotili, bojujú jednotlivé stanice metra o úplnú moc, o zariadenie z vojenských skladov D6. Prebieha občianska vojna, ktorá by mohla zmiesť ľudstvo z povrchu zemského navždy. Vy, ako Artyom, zaťažený pocitom viny, ale poháňaný nádejou, držíte kľúč k svojmu prežitiu - posledné svetlo v tejto najtemnejšie hodine ...

Uchvacujúca, príbehová strieľačka z pohľadu prvej osoby, Metro: Last Light je očakávané pokračovanie kritikou oslavovanej kultovej klasiky Metro 2033 z roku 2010.
Zažite vzrušujúci boj s exotickým arzenálom ručne vyrobených zbraní proti smrtiacim nepriateľom (ľudským, aj mutantom) a začnite skryté útoky pod rúškom tmy.
Preskúmajte postapokalyptický svet moskovského metra, jeden z najpôsobivejších atmosferických herných svetov, aké boli kedy vytvorené.
Bojujte o každý náboj a každý nádych v klaustrofobickej zmesi hrateľnosti survival hororu a FPS.
Technológie ďalšej generácie, ktoré sa môžu pochváliť ohromujúcim osvetlením a fyzikou, prinášajú nový grafický štandard na herné konzoly a PC.
Veďte postapokalyptickú vojnu online, nakoľko Last Light prináša intenzívny multiplayerový zážitok spomedzi temných ruských ruín.