Nové hry  /  Doom 3 (BFG Edition) (XBOX 360)
Doom 3 (BFG Edition) (XBOX 360)
14.90 €
Bethesda
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Balenie obsahuje hry Doom, Doom 2, Doom 3 s datadiskom Doom 3: Resurrection of Evil a tiež hodiny nového obsahu (sedem nových úrovní nazvaných "The Lost Mission") remasterované v ohromujúcom 3D.

DOOM 3 BFG Edition je kompletnou kolekciou prevratných hier, ktoré definovali FPS žáner. Súčasťou kolekcie sú hra DOOM 3, rozšírenie Resurrection of Evil, ako aj 7 úplne nových levelov v The Lost Mission rozšírení, prinášajúcich ďalšie hodiny zábavy. Všetok spomenutý Doom 3 obsah bol prerobený do ohromujúcej 3D grafiky pre ešte desivejší FPS zážitok. Špeciálny bonusový obsah kolekcie predstavujú pôvodné hry DOOM a DOOM 2.

Optimalizované pre konzoly - vyvinutá spoločnosťou id Software, tímom zodpovedným za legendárnu sériu. DOOM 3 BFG Edition ponúka priestorový zvuk 5.1, trofeje, vylepšené renderovanie a osvetlenie, ako aj nový checkpoint systém pre ukladanie pozícií, ktorý umožňuje plynulejšie prechádzanie hry. id Software vyladilo ovládanie hry tak, aby mohlo priniesť rovnakú intezitu kampane a mutliplayeru aj pre konzolových hráčov. Po novom už všetky DOOM 3 hry budú mať baterku pripevnenú na brnení, ktorá umožní osvetliť tmavé zákutia a zároveň s tým aj odpraviť prípadných nepriateľov.

Úžasná 3D grafika - Doom 3, Resurrection of Evil a takisto aj The Lost Mission boli optimalizované do 3D, čím prehlbujú zážitok z démonického sveta tohto hrôzostrašného hororového skvostu.

The Lost Mission - DOOM 3 BFG Edition obsahuje úplne novú kapitolu pre hru DOOM 3 s názvom The Lost Mission, obsahujúcu 7 napínavých úrovní s úplne novou príbehovou líniou prinášajúc tak nové desivé momenty.