Nové hry  /  Devil May Cry HD Collection (XBOX 360)
Devil May Cry HD Collection (XBOX 360)
16.90 €
CAPCOM
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Devil May Cry HD kolekcia prináša prvé tri pôvodné Devil May Cry tituly, Devil May Cry, Devil May Cry 2 a Devil May Cry 3: Dante Awakening Special Edition v jednom balíčku.

Vďaka Dantemu, jednej z najznámejších videoherných postáv za posledných desať rokov, Devil May Cry HD kolekcia bude plná brutálneho herného štýlu, pre ktorý sa séria stala známaou s pridaním ohromujúcej HD grafiky, bonusového obsahu a podpory pre trofeje a achievementy.

Debutoval v roku 2001, Devil May Cry okamžite obnovil akčný žáner. Hráčov upútal svojou akciou a anti hrdinom Dantem. Syn ľudskej matky a otca diabla menom Sparda, napoly démon Dante využíva svoje vrodené schopnosti vo vojne proti silám temnoty a zachraňuje ľudstvo pred zatratením.

Devil May Cry 2 bol vydaný v roku 2003 a prerozprával príbehDanteho a jeho novej diabolskej partnerky Lucie. Devil May Cry 3: Dante Awakening Special Edition pridal do série rád vylepšení, vrátane možnosti hrať ako dvojča Danteho, Vergila, rovnako ako pridanie Bloody módu Palace a Turbo Mode.