Nové hry  /  Dead Island Double Pack (X360)
Dead Island Double Pack (X360)
19.50 €
Bežná cena:  29.90 €
Deep Silver
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Kolekcia Dead Island Double Pack obsahuje Hry:

Dead Island - Game of the Year

Dead Island - Riptide

Aj so všetkými doposiaľ vydanými rozšíreniami.

 

Dead Island

Akcia z pohľadu prvej osoby zameraná hlavne na boj zblízka, vývoj postavy a upravovanie širokej škály zbraní. Toto všetko využijete v strhujúcej a drsnej kampani sledujúcej temný príbeh inšpirovaný klasickými zombie filmami. Kampaň je pritom možné hrať v kooperatívnom režime až v 4 hráčoch.

 

Teror. Násilie. Šialenstvo. Zmätok. Dovolenkový raj hore nohami. Tropický ostrov sa po tajomnom rozmachu zombie mení na miesto totálneho chaosu. Jedinou Vašou šancou, odtrhnutého od zbytku sveta, je bojovať na život a na smrť a nájsť spôsob, ako z ostrova uniknúť.

 

Dej sa odohráva v otvorenom svete tropického ostrova, na ktorom na Vás číhajú hordy rôznych vyhladovených zombie. Vy sa snažíte v dovolenkovom raji plniť rozličné vzrušujúce úlohy. Vzhľadom na nedostatok zbraní a munície sa musíte spoľahnúť na využitie všetkých možných nájdených predmetov. Z tých si potom vyrobiť zbrane na sebaobranu a pokúsiť sa uspieť v intenzívnom boji proti zombie. Nájsť môžete širokú škálu predmetov, ktoré postupom času umožnia premeniť provizórne zbrane na hrozivé nástroje skazy.

 

Hordy ohavných zombie

RPG prvky vývoja postavy

Boj zblízka z pohľadu prvej osoby

Dejiskom je otvorený svet tropického ostrova

Upravovanie zbraní

Kooperatívna hra 4 hráčov

 

Dead Island: Riptide

je pripravované pokračovanie úspešnej hry Dead Island od spoločnosti Techland. I ked sa podľa slov tvorcu hry Techland nejedná o plnohodnotné pokračovanie prvej časti hororovej hry, neznamená to že Riptide nemá čo ponúknuť fanúšikom tohto hororového hitu.

Riptide Vám dovolí importovať si svoje postavy z originálneho dielu Dead Island, ktorý sa opäť ako jeho predchodca zameria na boje zblízka namiesto strelných zbraní. Hra sa bude odohrávať v odlišnej časti ostrova Banoi. Engín Dead Island bol taktiež vylepšený o nové efekty počasia a pridaná bola aj nová technológia simulácie vody. V špecifickej časti hry sa hráči budú plaviť na loďke, zatiaľ čo sa budú musieť ubrániť hordám nemrtvých vo vode. V hre sa taktiež budú nachádzať pevnosti, ktoré budete musieť opevniť a ubrániť. Potvrdený bol návrat všetkých hlavných hrdinov z prvého dielu, za ktoré si budete môcť opäť zahrať ako aj nová postava, ktorej identita a schopnosti zatiaľ neboli odtajnené.