Nové hry  /  Cursed Crusade (XBOX 360)
Cursed Crusade (XBOX 360)
12.50 €
D3 Publisher
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

12. storočie sa blíži ku koncu a pápež vyhlasuje 4. krížovú výpravu, aby dobyl späť Sväté mesto. Vkĺznite do úlohy Denz de Bayle, mladého templárskeho rytiera zo zneuctenej rodiny, vedeného silným charakterom a túžbou po pomste. Postihnutého templárskym prekliatím, ktoré mu udeľuje impozantnú silu v bitke, ale skôr či neskôr ho privedie do pekla.

Hra The Cursed Crusade rozpráva tento hrdinský napínavý príbeh v historickej dobe, kedy sa dve kultúry a ich spoločenské hodnoty čelne zrazili. Vy ako neohrozený bojovník a Váš španielsky spoločník Estaban Noviembre, ktorý Vás podporuje, ale tiež nesie svoje prekliatie. Títo dvaja odlišní bojovníci nielen bojujú o svoje prežitie na tejto nebezpečnej ceste, ale aj za slobodu svojej vlastnej duše.

 

Zažite 36 akciou nabitých misií v krvavej dobe krížových výprav

Pripojte sa k ostatným a bojujte v krížovej výprave v Co-op režime. Celé kampane môžete zdolať vo dvojici, online alebo offline v režime rozdelenej obrazovky

Použite templárske prekliatie. Pekelný paralelný svet, ktorý Vám udeľuje ešte väčšiu silu v boji proti Vašim nepriateľom.

Využite viac než 100 krvavých a veľkolepých smrtiacich úderov.

Bojujte s použitím až 130 rôznych zbraní (meč, sekera, kuše ...) a využívajte viac ako 400 rôznych útokov

Osvojte si 16 rôznych bojových techník s jednotlivými akciami a kombami

Zlepšujte svoje schopnosti získavaním XP počas bojov

Objavte úžasné scenáre, v Európe rovnako ako v Oriente

Stretnite 8 historických postáv na Vašej dobrodružnej ceste

Čaká na Vás viac ako 60 minút filmových sekvencií