Nové hry  /  Beyond Good And Evil + Outland + From Dust (XBOX 360)
Beyond Good And Evil + Outland + From Dust (XBOX 360)
22.90 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Kompilácia až troch hier na jednom disku.

Beyond Good And Evil HD
Planéta Hyllis sa ocitá pod útokom nepriateľských mimozemšťanov. Jade - obyvateľka tejto planéty sa musí vydať na nebezpečnú cestu do obrannej Alpha sekcie planéty, pretože tá jediná ju ešte môže zachrániť pred zničením. Jade sa zoznamuje s tajnou organizáciou IRIS a postupne sa dostáva na stopu veľkého sprisahania. Musí prehodnotiť svoje súčasné životné postoje.

Outland
Obľúbená 2D plošinovka od Houesemarque, ktorú vydala spoločnosť Ubisoft. Titul vyšiel pôvodne ako arkáda v roku 2010. Príbeh nás zavedie do snov a vízií jedného muža, ktorý tak prežíva dobrodružstvo staré 30 000 rokov.

From Dust
Hrajte si s jednou z najmodernejších prírodných real-time simulácií, kde všetko čo vidíte a so všetkým s čím pohybujete, sa dynamicky vyvíja a ponúka stále nové a nové možnosti. Objavte širokú škálu prostredí: tropické ostrovy, sopečnú krajinu, púšte a veľa ďalšieho. Ovládnite prírodné sily a pomôžte primitívnemu kmeňu obnoviť stratené sily svojich predkov. Chráňte svoj kmeň pred tými najničivejšími útokmi prírody. Čeľte tsunami, požiarom, zemetraseniam, sopečným erupciám, prudkým dažďom.