Nové hry  /  Assassins Creed 2 GOTY (XBOX 360)
Assassins Creed 2 GOTY (XBOX 360)
12.90 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Pokračovanie Assassin's Creed z 12. storočia vo Svätej zemi, sa tentokrát odohráva v Benátkách roku 1476. Hlavným hrdinom hry je tentokrát Ezio, ktorý je vybavený sadou nových schopností ako plávanie, prezliekanie sa, či lietanie. Všetko naviac so sľúbeným menším stereotypom vďaka šestnástim unikátnym typom misií.

 

Assassin’s Creed 2 je bude doslova nabúchaný tonou nových zbraní – od sekier a kladív, cez palice, oštepy, až po rôzne typy mečov. To všetko vrátane nových útočných pohybov a akonáhle niekto zraní Vás, bude potrebné vyhľadať pouličného lekára, ktorý Vám vylieči rany a navráti Vám bojaschopný status. Potom sa už budete môcť znovu pustit do bitky s novými druhmi nepriateľov, medzi ktorých môžeme zaradiť rýchlych lukostrelcov, alebo ľahkoodencov, i tanky pripomínajúce kolosy s obojručnými mečmi a ťažkým brnením. Ďalšou podstatnou časťou hry je tiež využívanie úkrytov, zakrádanie a ďalšie praktiky, znemožňujúce nepriateľom zistiť Vašu aktuálnu pozíciu.

 

Potomok Altaira - Ezio Auditore da Firenze stretne známe postavy ako sú Da Vinci, Caterina Sofrza, Machiavelli a Lorenzo de Medici

Rozľahlejšie mestá: Jeruzalem / Damask / Acré / Benátky.

Pokračovanie otvoreného konca Assassin's Creed.

Pri lezení, možnosť odhodiť zbrane, ktoré ste zobrali protivníkom.

Zachované známe rozhľadne, slúžiace k prieskumu mesta.

Štyri druhy nepriateľa: Agile, Militant, Grobian a Paranoik

Nové schopnosti, vrátane plávania a lietania.

Miestne frakcie Vám budú pomáhať v misiách.

Plynulé striedanie dňa a noci.