Nové hry  /  Earth Defense Force 2 - Invaders From Planet Space (PSV)
Earth Defense Force 2 - Invaders From Planet Space (PSV)
24.90 €
PQube
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Earth Defense Force 2: Invaders from Planet Space je vylepšenou prerábkou druhého dielu tejto uznávanej akčnej série. V hre môžete prebrať úlohu Rangera, vojaka armády vyzbrojeného konvenčnými zbraňami, Pale Winga, vojaka špeciálnych jednotiek vybaveného jetpackom a vyzbrojeného energetickými zbraňami, alebo nového Air Raidera, ktorý bojuje nepriamo prostredníctvom strategického umiestňovania mín, strážnych zbraní a a vysielania leteckých úderov a ďalších.
 
 
Vašou úlohou je odraziť útočníkov v každej oblasti misie a to buď samostatne, alebo s až tromi priateľmi vo frenetických bojoch v reálnom čase odohrávajúcich sa na reálnych miestach. Zastrešená pôvodnými vývojármi je toto dokonalá verzia toho, čo fanúšikovia zvyčajne považujú za najlepší titul série EDF.
 
 
Intenzívny boj proti invázii obrieho hmyzu pomocou zbraní, vozidiel a jetpackov urobil z hry EDF2 obľúbenca medzi fanúšikmi, ktorí ju často nazývajú najlepšou hrou série.
 
 
Kooperatívny online multiplayer až pre štyroch hráčov a pridanie triedy Air Raider zabezpečujú, že fanúšikovia série nájdu úplne nové spôsoby, ako si vychutnať svoj obľúbený EDF zážitok.
 
 
 
Vďaka 78 unikátnym misiám a 6 nastaveniam obtiažnosti v každej misii, rôznym triedam postáv, ktoré vyžadujú zvládnutie úplne odlišných herných štýlov v hre vždy existujú nové výzvy a nový hmyz.
Nový anglický dabing, takže sa môžete sústrediť na non-stop akciu.