Nové hry  /  Dynasty Warriors 8 - Xtreme Legends (Complete Edition) (PSV)
Dynasty Warriors 8 - Xtreme Legends (Complete Edition) (PSV)
24.50 €
KOEI
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Vylepšená verzia Dynasty Warriors 8 - Xtreme Legends ponúka všetko, čo pôvodná verzia hry a okrem podpory ďalších platforiem tiež množstvo herných vylepšení. Complete Edition znamená, že hra obsahuje pôvodnú hru Dynasy Warriors 8 aj datadisk Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends.

 

Čo všetko je v hre nové:
Každá postava má k dispozícii druhý EX attack.
Vylepšený Bodyguard systém, vďaka ktorému môžete využívať až 3 bodyguardov.
Možnosť manuálnej aktivácie Storm Rush útokov (pomocou stláčania kocky a trojuholníka naraz).
Možnosť zobraziť health bar len pre nepriateľských generálov.
Maximálny level zvýšený z 99 na 150.
Nová - šiesta úroveň zbraní pre každý typ.
Nová úroveň obtiažnosti - Ultimate.
Niekoľko nových kostýmov vďaka DLC. Nástupca úspešnej série Dynasty Warriors - Dynasty Warriors 8 prináša niekoľko nových vylepšení. Nová verzia hry obsahuje množstvo "čo-ak" scenárov, kde sa príbeh hry mení podľa toho, ako sa zachováte v rôznych situáciách, ktoré Vám hra ponúkne. Postavy, ktoré zomreli v istých historických bitkách, teraz žijú a hra ukazuje, ako sa história mohla zmeniť a čo sa mohlo stať, keby žili.

Tieto kampane, ako aj klasické Story mode súboje, sa budú odohrávať naprieč viac, než 40 novými lokáciami, kde si budete môcť vybrať z viac, než 70tich hrateľných postáv, s ktorými budete môcť pomocou devastujúcich útokov poslať armády ...hordy ...légie nepriateľských vojakov do zabudnutia.

Podobne ako v predchádzajúcich verziách sa príbeh drží histórie kráľovstiev Wei, Wu, Shu a Jin a nasleduje ich politické a vojenské akcie počas vojny o moc nad Tromi Čínskymi Kráľovstvami (Three Kingdoms of China).
Množstvo nových postáv a postáv, ktoré sa vrátili z minulých dielov - spolu čítajúcich viac, než 70 hrateľných postáv
Množstvo nových bojísk a terénov - viac, než 40 kompletne nových lokácií
Možnosť ovplyvnenia histórie - upravte príbeh podľa vlastných rozhodnutí, nechajte žiť tých, čo zomreli a sledujte, ako sa história mení na základe Vašich rozhodnutí