Nové hry  /  BlazBlue - Continuum Shift Extend (PSV)
BlazBlue - Continuum Shift Extend (PSV)
19.50 €
PQube
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
BlazBlue: Continuum Shift Extend je posledným prírastkom v sérii BlazBlue, najmodernejšej 2D bojovke aká kedy vznikla, kritikou oslavovanej pre svoje jedinečné postavy, rafinovaný a dostupný, ale hlboký systém boja a epický príbeh.
 
 
BlazBlue: Continuum Shift Extend pokračuje v tejto tradícii a ponúka Vám podstatne viac obsahu. Všetky doteraz DLC postavy priamo v hre, vrátane Makoto, Valkenhayn R Hellsing a Platinum the Trinity. Úplne nová postava Relius Clover a jeho robotická bábka Ignis sa zapoja do boja! Úplne nové príbehy zvyšujú celkový obsah až na 23 epických scenárov. 
 
 
Vylepšený režim Abyss, ktorý Vám umožní vylepšovať zvolené postavy v sérii bitiek. Nový režim Unlimited Mars, ktorý Vás stavia proti najťažšej opozícií, akej ste kedy čelili. Úplne nové tímové súboje pre lepší online zážitok. Hrajte 2v2, 3V3 a dokonca aj zápasy s handicapom, ako napríklad 2v4.
 
 
BlazBlue: Continuum Shift Extend sa môže pochváliť obrovským množstvo obsahu pre jedného hráča a multiplayer, čím sa stáva vrcholným BlazBlue titulom.