Nové hry  /  Tony Hawks Project 8 (PSP)
Tony Hawks Project 8 (PSP)
8.90 €
ACTIVISION
športová
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Hra je nová, ale je odbalená z ochrannej fólie. Záruka 24 mesiacov.

 

Ďalší diel populárnej série, ktorý okrem nového audiovizuálneho spracovania ponúka i sadu nových herných módov a prvkov. Základ je však rovnaký ako v predošlých Tony Hawk’s tituloch. V hlavnom story móde sa snažíte o to, aby sa z Vás stal profesionálny skateboardista.

Pomáhať Vám v tom bude niekoľko podľa skutočných osôb vytvorených profesionálov vrátane Tony Hawka, ktorý Vám ukáže nové triky i spôsoby k nájdeniu skrytých miest. K hlavným zmenám, respektíve novinkám oproti predošlým dielom v sérií patrí implementácia fyziky, čo platí hlavne pre pády, ktoré môžete kontrolovať a zmierniť tím prípadné zranenia, alebo poškodenie skejtu.

Samozrejmosťou sú aj motion capture technológie ako aj reálne pohyby všetkých postáv i pri tých najkrkolomnejších. K ďalším novinkám patrí možnosť umiestňovať po meste nové rampy pre rôzne série trikov, alebo k dosiahnutie skrytých oblastí. Vôbec prvý raz v sérií hrajú svoju úlohu i diváci, u nich si svojimi výkonmi budete musieť získavať rešpekt. Keď pred nimi prevediete špeciálne triky, budete odmenený potleskom. V prípade, že si pred publikom vymlátite ciferník, ocenia Vás smiechom a vypískaním.

# Najrealistickejší skateboardový simulátor na trhu.
# Nový systém pádov zo skejtu.
# Získavanie publika.
# Rampy a zábradlia umiestniteľné priamo do mapy.
# Video a fotografické úlohy.
# Obraz v obraze.