Nové hry  /  Railway Empire (PS4)
Railway Empire (PS4)
29.90 €
Kalypso
detská
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Priemysel je na vzostupe a závod je založený na najsilnejšom a najdominantnejšom železničnom impériu v celej Severnej Amerike. Je načase premýšľať a prekonať vašich konkurentov, keď vediete svoju spoločnosť do 20. storočia!

 

V železničnej ríši vytvoríte komplikovanú a rozsiahlu železničnú sieť, zakúpite viac ako 40 rôznych vlakov modelovaných mimoriadne podrobne a zakúpte alebo budujte železničné stanice, údržbárske budovy, továrne a turistické atrakcie, aby ste udržali vašu cestovnú sieť pred konkurenciou. Takisto budete musieť zamestnať a riadiť svoju pracovnú silu, ak chcete zabezpečiť efektívnu vlakovú službu, a zároveň vyvíjať viac ako 300 technológií, od mechanických zlepšení cez samotné vlaky až po infraštruktúru na pracovisku a pokročilé vybavenie, keď prechádzate piatimi érami technologických inovácií.

 

Využite ekonomické príležitosti Spojených štátov v rozsiahlej kampani a postupujte krok za krokom od pobrežia k pobrežiu cez tento veľký kontinent.

Hlavné výzvy a ciele prostredníctvom rôznych scenárov alebo vytvorte dokonalú železničnú sieť v stavebnom režime bez akéhokoľvek finančného tlaku.

V priebehu hry je možné získať viac ako 40 historicky presných lokomotív a viac ako 30 rôznych vozňov.

Investujte do viac ako 300 nových technológií v piatich rôznych obdobiach.

Súťažte s až tromi konkurenčnými spoločnosťami a dokonca sabotujte ich úsilie pomocou banditov a špiónov.