Nové hry  /  Tom Clancys Rainbow Six - Siege CZ (Advanced Edition) (PS4)
Tom Clancys Rainbow Six - Siege CZ (Advanced Edition) (PS4)
26.90 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Tom Clancys Rainbow Six - Siege Advanced Edition obsahuje:

 
  • Hru Tom Clancys Rainbow Six: Siege s českými titulkami.
  • Prístup k celému obsahu Six Siege
  • 600 bonusových Rainbow Six kreditov
  • 10 Outbrek Collection balení
  • Štandardný čas na odomknutie operátorov

 

Rainbow Six Siege je first-person taktická strieľačka, v ktorej hráči prevezmú kontrolu nad členom tímu Rainbow, protiteroristickej jednotky. Členovia tímu majú rôzne národnosti, výhody, schopnosti a vybavenie. Napríklad Twitch je vybavený Dronom, ktorým môže ochromiť nepriateľov elektrickým prúdom, zatiaľ čo Smoke má schopnosť odpáliť jedovaté plyny okolo seba, ktorými môže účinne znížiť zdravie nepriateľov.

 

Ako výsledok, hra má asymetrickú štruktúru. Každá strana tiež môže získať prístup k "Recruit", ktorého vybavenie a triky možno prispôsobiť podľa požiadavok na boj. Hráči môžu hrať taktiež ako jedna z tried v hre, a nemôžu byť zmenené po celú dobu.

 

Mocné zbrane, ako sú granáty a breach charges  sú veľmi cenné, pretože ich počet je obmedzený. Tímová práca je cenená v móde Siege - obkľúčenie, a hráči majú za úlohu integrovať svoje schopnosti a eliminovať svojich nepriateľov. Komunikácia medzi hráčmi sa tiež odporúča.

 

Hráči si môžu plánovať svoj útok pred začiatkom stretnutia. Útočníci majú schopnosť poslať Drony, odhaliť prostredie a nájsť nepriateľov a ciele, zatiaľ čo obrancovia môžu posilniť určité oblasti. Útočník is tiež môže vybrať z viacerých miest na začatie útoku. Mapy v hre sú navrhnuté na boj zblízka a hráči sa nemôžu respawnúť, ale môže byť oživení svojimi parťákmi. Dôvodom pre to je, že developer chce povzbudiť hráčov, aby využívali hlavne tímovú prácu, taktiku a vytvárali napätie v celej hre, "tri hlavné piliere" tejto hry.