Nové hry  /  Hitman 2 (Collectors Edition) (PS4)
Hitman 2 (Collectors Edition) (PS4)
129.90 €
SQARE ENIX
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE:

 

- základnú hru Hitman 2

- 4 dňový predbežný prístup k hre (nie je overená dostupnosť predbežného prístupu v SR)

- kovový obal hry (Steelcase)

- rozširujúce balíčky 1 a 2

- DLC Executive Pack

- repliku kufríku na pištoľ a ďalšie zberateľské predmety, ako je kľúčenka v tvare nábojnice, gumová kačička a zberateľská minca

 

 

 

Hitman 2 zavedie hráčov na celosvetové dobrodružstvo naprieč mixom aktívnych miest, medzi ktoré patrí aj živé Miami s malebným prostredím odohrávajúceho sa motokrosového závodu. Od slnkom zaliatych ulíc po temné a nebezpečné dažďové pralesy, každé rozdielne miesto ponúka viacero ciest na odhalenie a nevídanú hernú hĺbku.
Pokračovanie napínavého špiónskeho trileru, Hitman 2 umožňuje hráčom vžiť sa do role Agenta 47 a vydať sa na lov nedostihnuteľného temného klienta a rozmotať jeho milíciu, raz a navždy. Keď sa Agent 47 dozvedá skryté pravdy o svojej minulosti, nič už nebude rovnaké.
Hitman 2 predstavuje nové spôsoby hry v režime Sniper Assassin, samostatnom režime, ktorý po prvý krát prináša kooperatívny zážitok a umožňuje hráčom spolupracovať online na zneškodnení cieľov. Sniper Assassin si tiež môžete zahrať v režime single player v úlohe samotného Agenta 47.
V hre môžete použiť celé prostredie ako nástroj na výkon vraždy a odstránenie cieľov.Hra ponúka nový režim, ktorý si môžete užiť ako online kooperáciu ale aj osamote.Hitman 2 obsahuje viac Elusive Target misií a tiež viac zadarmo dostupného obsahu.Hitman 2 tiež prichádza so všetkými vylepšeniami predstavenými v predchádzajúcej hre a s vylepšeným užívateľským rozhraním.Možnosť hrania o najvyššie skóre až so 16 hráčmi v online režime Assassination Race.