Nové hry  /  Bloodborne (Game of the Year Edition) (PS4)
Bloodborne (Game of the Year Edition) (PS4)
21.90 €
Sony
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Game of the Year edícia obsahuje základnú hru a DLC rozšírenie The Old Hunters.

 

Vývojár Hidetaka Miyazaki a tvorcovia z FromSoftware prichádzajú s hrou Bloodborne. Bloodborne je úplne nová RPG hra plná neúprosného a neutíchajúceho teroru! Hra je určená exkluzívne pre systém PlayStation 4. Postav sa svojmu strachu pri hladaní odpovedí v prastarom meste Yharnam, ktoré bolo prekliate zvláštnou endemickou nákazou, šíriacou sa ulicami ako oheň. Nebezpečenstvo je všadeprítomný tieň plížiaci sa v tomto hroznom svete a ty musíš odhaliť jeho najtemnejšie tajomstvá, ak chceš prežiť.

Prostredie 19. storočia vo vymyslenom rozľahlom meste Yharnam je plné tmy a neblahých predtúch.

Počas Vašej cesty po špinavých uličkách na Vás budú v tme číhať zvláštne maskované a deformované postavy, ktoré na Vás budú útočiť takmer na každom kroku.

Mijazaki je známý tým, že vytvára hry s príjemne náročnou úrovňou obtiažnosti a ani Bloodborne nebude výnimkou.

Hra Bloodborne Vás nepošle čeliť hordám nepriateľov bez pomoci - hráči budú vyzbrojení uspokojivo výkonnou brokovnicou v ľavej ruke a zbraňou podobnou kose v pravej ruke.

S tým ako si budete prebojovávať cestu mestom Yharnam, budete občas stretávať iných lovcov s ťažkosťami a môžete si vybrať, či im pomôžete alebo nie. Máte tú možnosť, pokiaľ ste súcitný. Takéto postavy sa môžu neskôr vrátiť a oplatiť Vám Vašu pomocnú ruku.