Nové hry  /  Just Cause 3 Collectors Edition (PS4)
Just Cause 3 Collectors Edition (PS4)
69.90 €
SQARE ENIX
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Zberateľská edícia obsahuje:

Hra Just Cause 3 Day 1 Edition (obsahuje navyše Vehicle Pack)

38cm veľká replika háku (Grappling Hook)

Artbook

Mapa republiky Medici

 

 

 

Republika Medici trpí pod nadvládou generála Di Ravella, diktátora s nenásytnou chuťou po moci. Rico Rodriguez, muž na misii k zničeniu generálovej chuti po moci a to všetkými možnými prostriedkami. Viac ako 400 štvorcových míľ úplnej slobody, od neba až po morské dno a veľký arzenál zbraní, gadgetov a vozidiel, pripravte sa rozpútať chaos v najkreatívnejších a najexplozívnejších spôsobov ako si viete predstaviť.

  • Správny agent potrebuje výbavu
    Aby ste opäť mohli predvádzať rozličné kaskadérske kúsky, bude mať Rico k dispozícii svoj chytací hák, pomocou ktorého sa zahákujete napríklad za idúce auto, či helikoptéru a ďalej tiež padák, ten využijete keď budete svoj prostriedok nútení čo najrýchlejšie opustiť. Samozrejme vývojári z Avalanche sa rozhodli herné kúsky trochu ozvláštniť, a preto predstavujú plne funkčný wingsuit - osobný letecký oblek, s ktorým bude lietanie okolo rozľahlého ostrova zase o niečo jednoduchšie.
  • Zvýšenie šancí vašich protivníkov
    Likvidáciu vašich protivníkov však nebudete mať tak jednoduchú. Dokážu sa teraz lepšie a inteligentnejšie prispôsobovať sile vášho arzenálu. Ukoristili ste napríklad tank a prechádzate sa po uliciach diktátorom obsadeného mesta? Počítajte s tým, že vaši protivníci sú na túto situáciu dobre pripravení. Táto unikátna herné vlastnosť iste zdvihne zábavnosť na novú úroveň a okrem bezhlavej akcie prinesie k vášmu postupu aj trochu taktiky.
  • Po zemi, po vode, vzduchom
    Okrem chôdze po svojich a lietania pomocou padáku, či wingsuitu budete mať opäť k dispozícii rôzne dopravné prostriedky - od rýchlych vodných člnov, lietadiel, helikoptéry, športové autá až po motorky. A aby konanie nebola nuda, z auta možno samozrejme za jazdy strieľať, vyskočiť s padákom a robiť ďalšie klasické Ricove kúsky. Spoločne s desiatkami rozličných zbraní tak Just Cause 3 v mene revolúcie opäť prinesie poriadnu porciu deštrukcie a bláznivej akcie.