Nové hry  /  Diablo 3 (PS3)
Diablo 3 (PS3)
14.90 €
Blizzard
RPG - MMORPG
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Absolútna RPG legenda prichádza po prvýkrát do sveta herných konzol! Kompletne redizajnovaná, aby poskytla dokonalý pôžitok aj bez použitia klávesnice a myši - Diablo III Vám poskytne herný zážitok, ako žiadna iná hra. Hra Diablo 3 je poňatá ako dokonalá akčná RPG a verné pokračovanie série Diablo. Vytvorte si hrdinu v jednej z piatich odlišných tried, ako je barbar alebo šaman, z ktorých je každý vybavený celým radom kúziel a schopností. Na dobrodružnej ceste Vašho hrdinu cez bohaté a rozmanité scenérie, odhaľujúc epický príbeh a zapájajúc sa do boja s hordami monštier a náročných bossov, získavajte skúsenosti a schopnosti a predmety neuveriteľnej moci.

Hra sa odohráva v Sanctuary, temnom fantasy svet. Bez vedomia väčšiny jeho obyvateľov, Sanctuary zachránilo pred nejakými dvadsiatimi rokmi od démonických síl z podsvetia niekoľko statočných a mocných hrdinov. Väčšina z tých bojovníkov, ktorí priamo čelili armádam pekiel (a mali to šťastie, že prežili) sa z toho zbláznila. A väčšina ostatných pochovala svoje spomienky, ktoré ich prenasledujú a vracajú prežité hrôzy. V Diablo 3 sa vrátite do Sanctuary, opäť čeliť zlu v jeho mnohých podobách.

Diablo 3 je pokračovanie hry Diablo 2, s jednoduchým rozhraním, rýchlou akciou a pudovou hrateľnosťou, ktorú fanúšikovia série Diablo očakávajú a určite si jej užijú. Obsahuje tiež množstvo nových funkcií, ktoré posunie Diablo akčný RPG zážitok na ďalšiu úroveň.

Päť mocných tried postáv na výber, vrátane nových tried Barbar a Witch doctor
Úplne nový 3D grafický engine obohatený o veľkolepé vizuálne efekty a Havok fyziku
Početné vnútorné i vonkajšie priestory nových regiónov vo svete Sanctuary
Interaktívne prostredie s nebezpečnými pascami, prekážkami a zničiteľnými prvkami
Náhodne generované svety podporené naskriptovanými udalosťami pre nekonečnú a dynamickú hrateľnosť
Široký výber diabolských monštier s jedinečnými spôsobmi útoku a správania
Nový systém questov a možnosti prispôsobenia postáv pre maximálny akčný RPG zážitok
Multiplayer cez Battle.net s podporou kooperatívnych a kompetitívnych režimov