Nové hry  /  Saints Row 4 (PS3)
Saints Row 4 (PS3)
11.90 €
Deep Silver
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Príbeh hry nadväzuje priamo na tretí diel a točí sa opäť okolo starých známych Saints. Štatút týchto fialových gangstrov bude na najvyššej možnej úrovni - budú vodcovia slobodného sveta, šéf Saints bol totiž zvolený za prezidenta USA a všetko je tak ešte oveľa šialenejšie, než tomu bolo v trojke.

Ako twist máme sľúbenú katastrofickú inváziu mimozemšťanov, ktorí Saints teleportovali do bizarnej simulácie Steelportu. Tam sú superhrdinské schopnosti na dennom poriadku a vaším cieľom bude sa z tejto potrhlej simulácie dostať.

- Patrioti, spasitelia, svätí - vláda nad mestom má svoje privilégiá. Vo štvrtom dieli si vyskúšate najšialenejší a najsmrtelnější arzenál za celú históriu série.
- Čo je simulácia? - Hrajte sa s herným svetom a naučte sa celý rad nadprirodzených schopností, telekinézou a superskokom počínajúc a rýchlobehom či energetickým štítom končiac.
- Vozidlový masaker - ovládnite armádu tankov, stíhačiek, útočných vrtuľníkov, machov a mimozemských lodí. Je to veda s príchuťou fikcie.
- Šéf v meste - buďte pánom situácie a staňte sa záchrancom sveta, ktorým ste vždy mali byť. Skúste to ako ninja roztlieskavačky či nabúchaný hromotĺk s ružovými vrkôčikmi.
- Priatelia s výhodou - chýbať nebude obľúbený kooperatívny režim s funkciou drop-in/drop-out. Tentokrát s nadprirodzenými schopnosťami.