Nové hry  /  Port Royale 3 (PS3)
Port Royale 3 (PS3)
11.90 €
Kalypso
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Hra je nová, ale je odbalená z ochrannej fólie. Záruka 24 mesiacov.

Karibská oblasť turbulentného 17. storočia. Mocné kráľovstvá Španielska, Anglicka, Francúzska a Holandska bojujúce o kolónie. A tu prichádzate na rad vy! Mladý námorný kapitán, ktorého jediným cieľom je stať sa najmocnejším mužom Nového Sveta. Na dosiahnutie tohto cieľa si môžete vybrať jednu z dvoch dostupných kampaní. Stanete sa dobrodruhom alebo obchodníkom?

 

Ak si vyberiete cestu dobrodruha, budete viesť nemilosrdnú kampaň s cieľom ovládnuť moria a to buď nájazdmi, pirátstvom, nájomným lovom, či drancovaním. Spravte čokoľvek bude potrebné na vybudovanie vlastného impéria v Karibiku. V tomto prípade bude obchodovanie hrať iba vedľajšiu rolu pri raste vašej ríše. Cesta obchodníka je práve naopak hlavne o budovaní svojho bohatstva a ekonomickej sily. Byť najmocnejším obchodníkom Nového Sveta bude vyžadovať budovanie obchodných ciest, priemyslu a ekonomiky kolónií. V režime Free Play môžete kombinovať obe cesty a vytvoriť si tak svoj vlastný jedinečný a v vzrušujúci príbeh.

 

Vôbec po prvýkrát v uznávanej Port Royale sérii nie ste sami v prekrásnych a na prvý pohľad pokojných vodách Karibiku. Multiplayerový mód ponúka súperenie cez internet až pre 4 hráčov. Vybudujte si úspešnú obchodnú spoločnosť, veďte vaše lode v úžasných morských 3D bitkách a prinúťte protivníkov padnúť na kolená.

 

  • Dve rozličné singleplayerové kampane Dobrodruha a Obchodníka
  • Námorné bitky, drancovanie, lúpeže a nájazdy čakajú na dobrodruha, zatiaľ kým obchodník bude budovať obchodné cesty a ekonomiku na získanie slávy, bohatstva a moci
  • 16 rôznych typov lodí akými sú silné galleóny alebo univerzálné fregaty
  • Obchodujte s 60 rôznymi mestami ako Port-au-Prince alebo Tortuga
  • Kompetitívny multiplayer pre až 4 hráčov
  • Komplexný obchodný systém, s dopytom a ponukou meniacimi ceny tovarov a služieb, tak ako je tomu aj v skutočnom svete