Nové hry  /  Enemy Front (Limited Edition) (PS3)
Enemy Front (Limited Edition) (PS3)
17.50 €
Madgamer
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Limitovaná edícia naviac obsahuje 4 hrateľné postavy (Warsaw Resistance Fighter, Elite Grenadier, SS Storm Trooper, US Sniper) a 4 nové zbrane pre multiplayer (Thompson SMG, Bazooka, Anti-Material Rifle Wz 35, FG 42 Machinegun)

 

Enemy Front je prvou skutočne modernou FPS z 2. svetovej vojny, ktorá ponúka vynikajúce detaily a bohatú interaktívnu bojovú "sandboxovú" hrateľnosť.
Enemy front sa vymyká štandardnému modelu lineárnych naskriptovaných FPS hier a ponúka hráčovi úplnú voľnosť vytvoriť si vlastný herný štýl. Behajte, strieľajte, skrývajte sa a podvádzajte - všetko je možné pre každého, vďaka čomu sa môžete naplno ponoriť do hry a hrať ju znova a znova a pritom unikátne.

Proti dôkladnému pozadiu dych berúcich Európskych lokalít musíte prevziať rolu Amerického vojnového korešpondenta Robera Hawkinsa, ktorý bojuje v ikonických misiách od anti-ancistického odboja vo Francúzku cez nacistické Nemecko, Nórsko až po Varšavu v období 2. svetovej vojny.

Dych berúci vizuál, dynamické prostredie a veľkolepá výbušná akcia naprieč množstvom ikonických odporových operácií 2. svetovej vojny.
Hlboký a pútavý príbeh bojovníka odporcov spojený s rýchlou FPS akciou s napínavým skrývaním, odstreľovaním a tajnými operáciami v prvej skutočne sandboxovej hre z 2. svetovej vojny.
Plný arzenál zbraní z 2. svetovej vojny vo všetkých kategóriách ručných zbraní, SMG, pušiek ako aj ikonické zbrane odporcov vrátane Sten gun, Welrod Silenced Pistol a Lightning SMG.
Ničiteľné prostredie a rozšírená sandboxová umelá inteligencia znamená, že súboje sú vždy dynamické a unikátne.
Nový protagonista vo svojej sérii - Roy Hawkins - Americký vojnový korešpondent, ktorý sa stáva hrdinom Odporu a pamätnou súčasťou lídrov Odporu vo Francúzsku, Nórsku a Varšave.
10-12 hodinová kampaň, kooperatívny mód a Multiplayer, všetky postavené na úspešnom CryEngine.

 

http://www.youtube.com/watch?v=B4F3WSqixN4