Nové hry  /  Earth Defense Force - Insect Armageddon (PS3)
Earth Defense Force - Insect Armageddon (PS3)
12.00 €
D3 Publisher
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Chrobáci za vracajú v hre Earth Defense Force: Insect Armageddon, najkoncentrovanejšej invázii hmyzu, ktorej musí svet čeliť. Ľudstvo stojí na pokraji ľudskej civilizácie, ktorá je v rukách (skôr pazúroch) tisícok obrovských chrobákov, ak ich elitná Earth Defense Force nedokáže zastaviť! Earth Defense Force: Insect Armageddon rozširuje svet Earth Defense Force 2017 a pokračuje v bohatej histórii zábavnej a návykovej hrateľnosti, ktorá urobila z tejto značky kultovú klasiku.

Insect Armageddon sa odohráva v meste New Detroit a prináša kampaň, ktorá umožňuje až trom hráčov vytvoriť tím on-line a bojovať s hmyzom a mimozemšťanmi v kompletne zničiteľnom meste. Nonstop akcia v Insect Armageddon je najrýchlejšia a najsmrteľnejšia v sérii.

Svojich EDF vojakov môžete vyzbrojiť pomocou viac ako 150 unikátnych zbraní a štyroch sád vylepšovateľných brnení. Hra navyše ponúka Survival mód až pre 6 hráčov, ktorý umožňuje hrať ľudskému tímu proti nonstop náporu najväčších nepriateľov, akých mimozemšťania dokážu poslať do boja.

Stretnutiu mesta New Detroit s obrovskými chrobákmi sa nedá vyhnúť a posledná nádej ľudstva leží v Earth Defense Force, aby ochránili svet pred hordami hmyzu, aj keď by to malo znamenať vyhodenie celého mesta do vzduchu, ako súčasti vyhladzovacieho procesu.

Čeľte non-stop vlnám útočníkov, od obrích mravcov a pavúkov, po robotov vyšších než 100 metrov v tých najničivejších bojoch, aké ste kedy videli.
Hrajte online ako kooperujúca jednotka a spoločne si prebojujte cestu cez mimozemské a hmyzie roje!
Bojujte s tímom EDF v New Detroit vyzbrojený štyrmi druhmi vylepšovateľných brnení a viac než 150 unikátnymi zbraňami, vrátane útočných pušiek, raketometov, energetických zbraní, odstreľovacích pušiek a granátometov, aby ste odrazili hmyzí nájazd na všetkých frontoch.
Urobte všetko čo musíte aby ste ubránili Zem. Použitie mínomety a granáty na strhnutie celých mestských blokov od mrakodrapov až po stánky s hot-dogmi, v snahe nedovoliť invázii chrobákov zamoriť New Detroit.
Zvíťazte v boji až do konca v móde Survival, kde je až šesť hráčov nasadených do stretu proti nekonečným vlnám nepriateľov, ktorí sú s každou vlnou silnejší.