Nové hry  /  Need for Speed - Rivals (PC)
Need for Speed - Rivals (PC)
11.90 €
EA
závodná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Nový diel v sérii Need for Speed ​​zachytáva adrenalínový zážitok a rivalitu medzi políciou a pouličnými pretekármi. V hre budete hrať práve za jednu zo strán. Každá má svoj ​​vlastný set výziev, odmien, ale aj následkov. Ako pretekár je vašim cieľom stať sa tým najviac neslávne známym jazdcom, ktorý riskuje každý deň aby vydal tie najlepšie zábery pre svoje video z naháňačiek. Viac policajtov znamená väčšie odmeny, ktoré vám pomôžu odomknúť nové vozy a predmety. Zvyšovaním stávok sa stanete hodnotnejším cieľom pre políciu a výsledná odmena bude väčšia, ale ak vás chytia, o všetko prídete.

Ako policajt budete spolupracovať s ďalšími vozidlami, aby ste zastavili nebezpečné vyvádzanie na ceste. S väčším počtom chytených pretekárov sa zvyšuje vaša hodnosť, ktorá vám umožní prístup k novým vozidlám a unikátnym zariadením, ktoré vám pomôžu. Po dlhšej dobe sa do hry vracajú automobily značky Ferrari vrátane vozidla F12berlinetta.

Srdcom celej hry je nová inovatívna vlastnosť ALLDrive, ktorá umožní hráčom plynulo prechádzať zo samotného hrania ku hraniu s priateľmi a zmazať tak pomyselnú líniu medzi hrou jedného a viac hráčov. Neustále sa budete mať na pozore, pretože vaši priatelia sa budú môcť objaviť v hre kedykoľvek. Okrem noviniek sa značného vylepšenia dočkali aj časti, ktoré môžete poznať z predchádzajúcich titulov.