Nové hry  /  World of WarCraft - Battle for Azeroth (Pre-Purchase Copy) (PC)
World of WarCraft - Battle for Azeroth (Pre-Purchase Copy) (PC)
42.90 €
Blizzard
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Predobjednávková verzia hry, ktorá vám zabezpečí datadisk Battle for Azeroth pred vydaním hry. Samotné rozšírenie bude vydané 21.9.2018. S Pre-Purchase edition dostanete ihneď prístup k novým rasám Highmountain Tauren, Lightforged Draenei, Nightborne a Void Elves (je potrebné mať splnenú príbehovú líniu, dosiahnuť level 110 a potrebnú reputaciu). Ihneď po vydaní datadisku sa vám automaticky odomknú všetky možnosti, ako keby ste kupovali štandardnú verziu v deň vydania, no vy už môžete teraz spokojne doma hrať.


Balenie je vo forme kódu v krabičke a obsahuje:


- instantný boost na level 110 (pre jednu postavu)
- možnosť hrať za 4 nové rasy
- Heritage Armor set

Azeroth zaplatil ukrutnú cenu k zastaveniu apokalyptickej krížovej výpravy Legion, ale cez hlboké rany, ktoré táto udalosť zanechala, sa ako najťažšie ukazuje udržať krehkú dôveru medzi Alianciou a Hordou. Vo chvíli, keď tento odveký konflikt znova zapáli, je len na vás, na čiu stranu sa pridáte. Budúcnosť Azerothu bude kovaná ohňom vojny!

REKRUTUJTE SPOJENCOV

Skúmajte Azeroth ako jedna zo šiestich novo hrateľných spojeneckých rás, vrátane štyroch, ktoré ste stretli pri svojej kampani proti Legion. Vydajte sa na dobrodružstvo a získajte ich priazeň a pridajte ich silu k vašej frakcií. Vytvárajte nové postavy a kompletne ich vylevelujte a získajte jedinečný Heritage Armor Set.

NEPRESKÚMANÉ ÚZEMIE
Vydajte sa na prieskum nezmapovaných ostrovov. Bojujte v skupinkách po troch a nenechajte sa predstihnúť nepriateľskými hráčmi v zisku ostrovných zásob. Alebo sa vrhnite do čelných línií vo veľkých kooperatívnych bitkách o 20 hráčoch a bojujte o strategickú pozíciu. Celý nový PvE mód je potom inšpirovaný klasickými strategickými Warcraftami.

SRDCE AZEROTHU
Prevezmite kontrolu nad Srdcom Azerothu - legendárnym náhrdelníkom zvereným do vašich rúk Magni Bronzebeardom. Dodajte mu Azerite, neoceniteľný zdroj, ktorý sa objavil pri povstaní Legion a vybavte svoju zbroj novými schopnosťami.