Nové hry  /  Nuclear Dawn CZ (PC)
Nuclear Dawn CZ (PC)
17.90 €
Merge Games
akčná
Dodacia lehota: do 5 dní

Profesionálna verzia s českými titulkami.

Nuclear Dawn je prvá hra, ktorá v sebe kombinuje plnohodnotnú strieľačku a stratégiu bez toho, aby niektorý z týchto žánrov obmedzovala.

Staňte sa vojakom vo vojnou zničenom postapokalyptickom svete, ktorý je postavený na moderných mestách. Do stretov s nepriateľmi sa dostanete ako pancierová, útočná alebo maskovaná pechota a v plnení úloh Vám pomôžu aj rôzne zbrane a vybavenie. V boji závisí viac na taktike a schopnostiach, ako na rýchlych reakciách a znalosti máp. Zoznámte sa s jednotlivými jednotkami, zistite ich slabiny, silné stránky a ich plný potenciál využite k likvidácii nepriateľov. Prostredie je prispôsobené tak, aby ste mohli maximálne využívať terén a kryť sa, ako to len ide. Inak sa zajtrajška nedožijete.

Nuclear Dawn však môžete doviesť ešte ďalej. Staňte sa veliteľom, ktorý organizuje ostatných hráčov do oddielov a poveruje ich rôznymi taktickými úlohami. Plánujte pre svoje vojsko zásobovacie trasy a pozorne rozmýšlajte, ako rozmiestnite nové budovy. Ak chcete získať prevahu nad nepriateľmi, musíte všemožne využívať krajinu a zásobovacie body a železnou päsťou zmariť každý plán, ktorý na Vás Váš súper pripraví. Vynájdite a implementujte nové technológie, aby Vaši vojaci mohli ľahšie ovládnuť bojisko. Budujte predsunuté základne a následne veďte útok. Vybudujte si vlastnú dokonalú pevnosť - k jej stavbe budete mať k dispozícii celú škálu obranných a útočných budov, ktoré je možné ďalej vylepšovať.

Plutonium Edition obsahuje navyše:
oficiálny soundtrack
knižka ilustrácií

Minimálna konfigurácia :
OS: Windows 7/ Vista / Xp
Procesor: Intel Core 2 Duo; 2,4GHz nebo ekvivalentní
Paměť: 2GB
Hardisk: 6GB volného místa na disku
Grafická karta: NVIDIA GeForce 8800 / ATI HD 2900
Audio: DX 9.0c kompatibilní zvuková karta