Nové hry  /  Dark Souls 2 - Scholar of the First Sin (PC)
Dark Souls 2 - Scholar of the First Sin (PC)
14.90 €
Namco Bandai Games
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Hra obsahuje aj všetky rozšírenia v podobe The Lost Crowns Trilogy
- Crown of the Sunken King
- Crown of the Old Iron King
- Crown of the Ivory King
 

Nástupca úspešného titulu Dark Souls prichádza od From Software. Nový diel ponúka niekoľko podstatných vylepšení a samozrejme nový príbeh. Čo sa však nemení je unikátny herný štýl, charakteristická náročnosť štýlu Dark Souls, výzva a intenzívne emocionálne odmeny. Dark Souls II ponúka naviac tiež vylepšený multiplayer, rozšírené možnosti prispôsobenia a nový engine.

Pripravte sa na smrť ... Opäť. Odvážte sa vstúpiť do sveta intenzívneho hrania v obrovskom svete s novým enginom, ktorý posúva grafiku, zvuk aj efekty vpred ako nikdy predtým.
Labyrint monštier a bossov. Ponorte sa do halucinogénneho prostredia, preplneného novými zvrátenými monštrami a smrtiacimi bossmi, ktorí môžu vzniknúť len v hlavách From softvér.
Nemilosrdné zahrávanie sa so zmyslami. Široká škála hrozieb, ktoré útočia na ľudské zmysly a fóbie. Sluchové halucinácie, závraty, strach z výšok a ďalšie.
Hlbšie a temnejšie. Širšie možnosti prispôsobenia postavy umožňujú zvoliť si zbrane a výzbroj presne na mieru.
Vyvinutý multiplayer. S novým vylepšeným multiplayerom môžete teraz lepšie interaktovat s hráčmi a prináša kooperatívnu multiplayerovú spoluprácu, ako aj konkurenčné súboje.
Choďte ďalej než je smrť-Dark Souls II poskytuje plynulý pohyb. Zachytávajúce animácie, vylepšený systém boja, obrovsky rozšírenú škálu postáv, hlbšie možnosti prispôsobenia, nové zbrane, schopnosti výbavy a zmiešaný systém postupu v hre.

Vo verzii pre konzoly XONE / PS4 a PC bola vylepšená grafická stránka hry a dodané ďalšie efekty umocňujúce atmosféru. Podľa slov vývojárov, toto bude konečne hra akú sme chceli.