Nové hry  /  Darksiders 2 (WiiU)
Darksiders 2 (WiiU)
27.90 €
THQ
akčná
Dodacia lehota: 7-14 dní
Jazyk:

Svet nie je jeden, sú tu hneď tri. Nebo bolo určené anjelom, zatiaľ čo démoni vládnu v Pekle. Tretím svetom, svetom medzi týmito dvoma, je Zem, ktorá bola stvorená pre ľudí. A práve tento svet sa prvýkrát stretol s jedným zo štyroch jazdcov. Bol to jazdec, ktorého meno sa často vyslovuje a ktorý oddeľuje víťaza od porazených. Volal sa Vojna.
Vojna naplnil význam svojho mena, tento prostredný svet zničil a potom zmizol. A ako čas plynul, dochádzalo k zmenám. A na scénu dorazil ďalší jazdec, ktorého meno budí strach a ktorý oddeľuje živé od mŕtvych. Vysloviť jeho meno znamená v neho uveriť. Na svojom koni prichádza SMRŤ! A bude sa musieť postaviť nesmrteľným ...

Oproti prvému dielu obsahujú Darksiders II oveľa rozsiahlejší svet, systém vylepšovania zbraní a zbrojí, ako aj väčšie a ťažšie úrovne a širokú škálu nových nepriateľov a bossov. Darksiders II vylepšujú každý aspekt pôvodnej hry.

Armageddon. Cestou Jazdec zistí, že existujú aj oveľa horšie veci ako apokalypsa na Zemi a že sa istá pradávna a nenávistná sila chystá ohroziť celé Stvorenie. Staňte sa desivou silou, ktorej sa všetci boja, ale ktoré nič neutečie. Smrť ožíva v Darksiders II.

Hrajte za Smrť - Staňte sa najobávanejším z legendárnych Štyroch jazdcov, ktorí môžu ničiť celé svety a bojovať s mocnosťami, ktoré presahujú Nebesá i Peklo.

Epický vesmír - Doteraz nevidený svet v jedinečnom štýle Joa Mada.

Možnosti a úpravy - sady zbrojí pre ničiteľa, nekromant a pútnika a stromy zručností pre zvestovatelia a nekromant hráčom umožňujú stvoriť si svoju vlastnú Smrť.

Znovu hrateľnosť - Vedľajšie úlohy, otvorený svet, úpravy stromu zručností a systém získavania úrovní s nekonečnými kombináciami sád zbraní a zbrojí predstavujú dostatočný dôvod zahrať si Darksiders II znovu a znovu.

Akrobacia - Smrť je mrštná a obratná postava, ktorá dokáže robiť neuveriteľné akrobatické kúsky, čím hráčom dovoľuje preskúmavať svet ako nikdy predtým.