Herné zariadenia  /  SONY PS4 Gold Wireless Headset 7.1 Boxed
SONY PS4 Gold Wireless Headset 7.1 Boxed
69.90 €
Sony
PlayStation 3 konzoly a prísl.
Dodacia lehota: ihneď

PlayStation Gold Wireless Headset prináša úžasnú hĺbku a čistotu zvuku a pozdvihuje herný zážitok na novú úroveň s prispôsobiteľnými hernými módmi vytvorenými výhradne pre platformu PlayStation. Vysoká vernosť 7.1 virtuálneho priestorového zvuku vdychuje nový život do mestskej džungle a mimozemských svetov, zatiaľ čo skrytý mikrofón s funkciou potlačenia šumu uľahčuje spojenie s priateľmi a spoluhráčmi. Keď ste na cestách, môžete použiť náhlavnú súpravu so svojim obľúbeným mobilným zariadením pomocou priloženého 3,5 mm audio kábla, alebo ho zložiť do priloženého cestovného púzdra. Až teraz zistíte, ako majú hry vlastne znieť.


Vychutnajte si bohatý a dynamický zvuk v pohodlí domova na konzole PlayStation 4 a PlayStation 3, alebo na cestách na PlayStation Vita a ďalších mobilných zariadeniach.

Komunikujte s priateľmi a koordinujte svoj tím vďaka mikrofónu s krištálovo čistým zvukom a funkciou potlačenia hluku.

Odhaľte neobjavených nepriateľov a vychutnajte si epické explózie so zvukom 7.1 Virtual Surround Sound (iba pre platformy PS3 a PS4).

Prepínajte mezi prednastavenými režimami optimalizovanými pre hry, filmy a hudbu. Ďalšie vlastné zvukové režimy sú k dispozícii v aplikácii pre správu headsetu pre platformy PS3 a PS4 v obchode PlayStation Store.

Používajte headset na cestách až osem hodín vďaka nabíjacej batérii a jednoducho prenosnému a sklopnému dizajnu.

Zachovajte si prehľad o dôležitých údajoch, ako je napríklad úroveň hlasitosti mikrofónu, vďaka zobrazeniu stavu headsetu na obrazovke TV.

 

 

Kompatibilita: PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, PC/Mac, mobilné zariadenia.

 

 

Obsah balenia:

 

- Slúchadlá Sony PlayStation Gold Wireless 7.1 Headset čierne.

- Bezdrôtový adaptér.

- 3,5 mm audio kábel.

- MicroUSB dobíjací kábel.