Herné zariadenia  /  Sony PlayStation Platinum Wireless Headset
Sony PlayStation Platinum Wireless Headset
144.90 €
Sony
PlayStation 4 konzoly a prísl.
Dodacia lehota: ihneď
Slúchadlá sa bezdrôtovo pripoja k PC a konzolám PlayStation 4. Vďaka priloženému 3.5 mm audio káblu sa pripoja k mobilným zariadeniam, alebo k PlayStation VR.
 
 
PlayStation Platinum Wireless Headset pretvára prémiové hráčske audio vytváraním neskutočne bohatého a detailného zvuku pre Váš virtuálny svet. Dôveryhodne doručuje všetko od šepkania duchov, po hromženie zbraní v omračujúcom 7.1 virtuálnom surround zvuku, ktorý je umocnený revolučnou 3D audio technológiou. Pokrokové vstavané duálne mikrofóny zachytávajú Váš hlas a potláčajú ruchy, zatiaľ čo komfortný dizajn a batéria s predĺženou životnosťou Vám umožnia dlhšie hranie. Hry sú vyrábané, aby zneli presne takto.
 
Virtuálny 7.1 surround zvuk Vám vo vybraných hrách zaručí bohatý virtuálny zvuk umocnený revolučnou 3D audio technológiou.
 
Vo vybraných hrách, ktoré podporujú 3D audio, budete počuť a zažijete úžasne bohatý zvukový zážitok so surround zvukom plynúcim zo všetkých smerov, dokonca aj z vrchu a spodku.
 
Vysoko citlivé meniče zaručujú úžasnú čistotu a rozsah zvuku v hernom svete, od závratných vysokých a stredných tónov, po bohaté basy.
 
Stiahnutím sprievodnej aplikácie z PlayStation Store môžete slúchadlá naladiť na audio režimy vytvorené vývojármi hier pre zachytenie každého detailu v ich hrách.
 
Vstavané dvojité mikrofóny zachytávajú čistý hlas a potláčajú rušivé zvuky bez ohľadu na to, ako máte slúchadlá nasadené.
 
Vďaka batérii s predĺženou životnosťou môžete pohodlné slúchadlá používať celé hodiny bez nabíjania.