Herné zariadenia  /  PlayStation VR
PlayStation VR
379.50 €
Sony
PlayStation 4 konzoly a prísl.
Dodacia lehota: ihneď

Sony uvádza aj na slovenský trh nové zariadenie VR.

 

Viac ako 230 vývojárov pracuje na kvalitnom obsahu pre VR a Sony plánuje priniesť viac ako 50 nových hier medzi vydaním zariadenia a koncom roka.

 

Pri vydaní bude dostupná aj aplikácia Playroom VR vyvíjaná štúdiom Japan Studio, ktorú si budú môcť stiahnuť zadarmo z PlayStation Store všetci majitelia PS VR. Playroom VR bude poskytovať šesť hier, ktoré si budete môcť užiť s rodinou alebo kamarátmi.

 

PS VR ponúka Cinematic mode, ktorý vám umožní hrať štandardné PS4 hry alebo si užívať služby, ako je Netflix, na obrazovke PS VR. Každý kto si zakúpi PlayStation VR získa PR VR demo disk, ktorý bude obsahovať hrateľné ukážky najlepších hier, ktoré budú dostupné pri uvedení na trh.

 

Na PS VR si budete môcť zahrať aj hry od Ubisoftu a to: Eagle Flight, Assassin's Creed, hra ktorá je napojená na film a naposledy ohlásená hra Werewolves Within. Veľké prekvapenie je vývoj Star Wars Battlefrontu špeciálne pre PS VR. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na Until Dawn: Rush of Blood, XING: The Land Beyond, Ace Combat 7 a plno iných.

 

Technické špecifikácie sú nasledovné:Displej: OLED,
Veľkosť obrazovky: 5,7‘‘,
Rozlíšenie: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080 na každé oko),
Obnovovacia frekvencia: 120 Hz, 90 Hz,
Uhol zorného poľa: cca 100 stupňov,
Odozva: menej ako 18 ms,
Ovládanie: Dualshock 4 a PS Move.