Digitálna distribúcia  /  Homefront CZ (CD Key)
Homefront CZ (CD Key)
6.90 €
THQ
Steam
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

 

Hra sa aktivuje prostredníctvom platformy Steam (http//www.steampowered.com)

 

Profesionálna verzia s českými titulkami.

Dej hry Homefront je zasadený do blízkej budúcnosti, kedy hospodárska, energetická a spoločenská kríze ochromí súčasné veľmoci. Situáciu využíva federácia Severnej a Južnej Koréje a postupne sa ujíma vlády nad svetom. Zďaleka nie všade sú však vítaní s úsmevom: v anektovaných oblastiach prežívajú ohniská odporu. A do jedného takého sa dostanete aj Vy v úlohe Roberta Jacobsa, bývalého pilota z (bývalého) amerického námorníctva.

Žánrovo Homefront spadá medzi FPS, svojim pojatím sa však od ostatných týchto hier výrazne líši, a to predovšetkým spôsobom rozprávania príbehu. Nie je to žiadna náhoda. Vytvorením scenára bol poverený John Milius, z ktorého pera pochádza napríklad kultový snímok Apokalypsa. Hra pritom opúšťa tradičnú šablónu akčných strieľačiek, v ktorých je príbeh rozprávaný v animovaných sekvenciách a samotné misie slúžia na presun z bodu A do bodu B. Miesto toho sa kľúčové momenty odohrávajú pred Vašimi očami vo chvíľach, kedy ste sami uprostred hry, a tým Vás vťahuje do žijúceho sveta.

Minimálna konfigurácia :
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvojjadrový procesor 2400MHz, pamäť 2048MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7600 GT / Radeon 1600 XT), 10.00GB voľno na disku, DVDROM.

Hra vyžaduje aktiváciu cez internetovú službu Steam