Použité hry  /  Mace Griffin - Bounty Hunter
Mace Griffin - Bounty Hunter
5.00 €
Black Label Games
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Hra je používaná, ale v zachovalom stave. Disk je bez akýchkoľvek škrabancov. Je ihneď k odoslaniu a plne garantujem jej funkčnosť.

V príbehu sa dostanete 800 rokov do budúcnosti, kedy ľudstvo preskúmalo okolité systémy a našlo dve spojenecké, inteligentné rasy Jaldariov a Valleakanov. Medzi ľuďmi a novými rasami začali vznikať obchodné aktivity, uzatvárajú sa zmluvy, a spolu budujú gigantické korporácie zameriavajúce sa na ťaženie a objavovanie ďalších hviezdnych systémov. Takto objavili aj Vagner system, reťazovitú sústavu vhodnú na kolonizáciu. Ani sa nečakalo, že by kolonizácia prebehla v kľude. Začal chaos, boje o nové územia, ťažobné oblasti a aj o prežitie. Vznikali pirátske skupiny, a všetko nelegálne čo bolo v obývaných systémoch potlačené už pred stovkami rokov. Neexistovali tam pravidlá a každý si robil čo chcel. Preto bola vytvorená jednotka Rangerov, elitná poriadková jednotka, ktorá má v systéme udržať poriadok. K nej ste patrili aj vy Mace Griffin.
Neznáme sily sa však dali do pohybu a začínali pripravovať svoje temné plány. Jednotka Rangerov im stála v ceste a tak musela byť odstránená. Konšpiráciou, ohováraním a falošnými obvineniami bola degradovaná a rozpustená. A vy ste boli jednou z obetí tohto komplotu. Boli ste odsúdený za neuposlúchnutie rozkazu z následkom straty jednotky. Celkovo to pre vás robí 10 rokov väzenia. Vedeli ste že to bola pasca, ale nič ste nemohli robiť.
Po návrate zisťujete ako sa všetko zmenilo, Rangeri zmizli a na poriadok v systéme sa starajú Bounty Hunteri, nájomní bojovníci, bývalí vojaci, policajti a kriminálnici, za peniaze vykonávajúci úlohy pre korporácie. Je jedno kto sú, hlavne že vedia zaobchádzať so zbraňou. Keďže nemáte na výber pridávate sa k nim aj vy. Získate takto nielen peniaze, ale dostanete sa aj k tajným informáciám a možnosti preskúmať celý Vagner systém čo vám pomôže vyriešiť otázky, ktoré vás trápili celých 10 rokov vo väzení. Teraz vás už nič nezastaví !