Použité hry  /  Lord of The Rings - The Third Age
Lord of The Rings - The Third Age
6.00 €
EA
akčná
Dodacia lehota: ihneď

Konzolové RPG s kolovými súbojmi, ktoré hráčovi ponúkajú možnosť zažiť veľké udalosti v Stredozemí z iného uhlu pohľadu, ako všetky doposiaľ LOTROVÉ tituly.

Hráč bude ovládať skupinu hrdinov, ktorý sa zúčastnia všetkých dôležitých udalostí známych z filmovej trilógie i z knihy, ale pritom pôjdu svojou vlastnou cestou. Po ceste dôjde na interakciu so známymi i menej známymi postavami, ktoré hráčovi a jeho hrdinom ponúknu rad hlavných i vedľajších úloh, čo môžu prijať alebo odmietnuť.

Hrať môžete na strane dobra a snažiť sa o zneškodnenie Saurona tak i zla a Sauronovi slúžiť. Všetky postavy disponujú základnú vlastnosť, ktoré sú spoločné pre všetky rasy a disponujú s všetkými vlastnosťami, čo sú nezávislé od povolania alebo rasy. Všetky tieto vlastnosti sa vylepšujú s účasťou v boji, s nákupom lepších zbraní, brnení i špeciálnych predmetov a tiež plnením zadaných úloh.

Hráč postupne so svojou partiou, prejde s množstvom známych miest (Minas Tirith, Doly v Morii, Osgiliath, Helmov žliab a ďalšie), ktoré boli vytvorené podľa filmovej predlohy. Z filmu boli prevzaté i špeciálne efekty a tiež dabing všetkých známych postav, s ktorými sa hráč v hre stretne.

Súbojový systém je tentoraz klasicky kolový, čo zo sebou prináša nutnosť používať správnu bojovú stratégiu. Za zmienku stojí i fakt, že príbehové sekvencie sú z časti prezentované v in-game enginme a z časti s prostredníctvom filmových ukážok, ktoré boli prevzaté priamo z filmu.