Nové hry  /  Recore (XBOX ONE)
Recore (XBOX ONE)
22.00 €
Microsoft
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Od legendárneho tvorcu hier Keijiho Inafune prichádza hra ReCore, majstrovsky vyrobená akčná adventúra pre moderné generácie.
 
Hrajte v úlohe Joule Adamsovej, jednej z posledných zostávajúcich ľudí a vytvorte si priateľské vzťahy s odvážnou skupinou robotických spoločníkov, každý z nich ma unikátne schopnosti a sily. Veďte túto skupinu nepravdepodobných hrdinov na epické dobrodružstvo naprieč mysterióznym a dynamickým svetom.
 
Dobrodružstvo sa začína v jadre.
 
 
Úplná novinka od legendárnych vývojárov
 
Legendárny tvorca hier Keiji Inafune a jeho tím sa spojili s Armatore štúdiom (tvorcovia legendárnej hry Metroid Prime) a s Microsoftom, s cieľom vytvoriť novú originálnu adventúru. Hra ReCore spája akciu a platformové hranie s úžasnými vizuálnymi efektmi, unikátnym štýlom vyobrazenia a emocionálne pôvabným príbehom.
Skupina robotických spoločníkov
 
Naprieč dobrodružstvom sa stretnete so škálou Corebotov. Mnohí z nich budú nepriatelia rozhodnutí sa zničiť Vás, ale stretnete aj odvážnych spoločníkov, s ktorými si vytvoríte putá a budete ich viesť v bojoch počas epického dobrodružstva.
 
Inovatívne prepojenie súbojov a prieskumu
Hra ponúka svieži herný zážitok plný prieskumu a strategických súbojov, pre fanúšikov akcie aj platformových hier.
 
Mysteriózny a dynamický svet
Preskúmajte krásne vytvorený a unikátny svet v úlohe Joule Adamsovej, jednej z posledných ľudí na planéte, Far Eden. Nájdite nové dungeony, nepriateľov a poklady v regióne známom ako Shifting Sands, kde denne prichádzajú masívne piesočné búrky, ktoré menia výšku terénu a prostredie.