Nové hry  /  Battlefield 1 (Revolution Edition) (Xbox One)
Battlefield 1 (Revolution Edition) (Xbox One)
22.50 €
EA
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Battlefield 1: Revolution Edition obsahuje:
 
Základnú hru Battlefield 1 a dodatočný sťahovateľný obsah:
 
Premium Pass , ktorý obsahuje rozšírenia They Shall not Pass, In the name of the Tsar, Turning Tides a Apocalypse.
14 prvotriednych battlepackov.
14 unikátnych psích známok.
Prednosť v serverových frontách.
Balíček Red Baron.
Balíček Lawrence of Arabia.
Balíček Hellfighter.
Novy alternatívny vzhľad pre behemoty, najväčšie bojove stroje Battlefieldu 1.
5 battlepackov s jedinečnými vzhľadmi pre zbrane.
 

Zažite úsvit totálnej vojny v Battlefield 1. Bojujte v epických bitvách a súbojoch, od boja na blízko v obliehanom francúzskom meste po boj o nedobytnú pevnosť v talianskych Alpách či neľútostný konflikt v arabskej púšti.

 

Staňte sa spolu s vernými spoluhráčmi súčasťou najepickejších bitiek v dejinách akčných hier až pre 64 hráčov, a to v úlohe pechoty, alebo s vojenskou technikou (tanky, lode, stíhačky, atď.)


Zúčastnite sa jednej z najväčších bitiek, akú kedy ľudstvo poznalo. Vojnový konflikt, v ktorom sa rysujú korene modernej vojny, zúri na zemi, na mori aj vo vzduchu pri horských pevnostiach v talianskych Alpách, aj na slnkom vyschnutej arabskej púšti.


Intuitívny systém deštrukcie zaistí, že každá bitka bude úplne iná. Budete ničiť vozidlá a demolovať celé budovy. Mohutným explóziám neodolajú drevené zruby, masívne kamenné pevnosti, ani zem pod nohami vojakov.


V dobrodružnej kampani objavíte svet uprostred ničivej vojny a globálny konflikt zachytíte očami niekoľkých postáv, ktoré sa stanú svedkami úsvitu modernej vojny.