NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [12]
PlayStation 3  [425]
PlayStation 4  [837]
Nintendo Wii  [19]
Nintendo 3DS  [30]
XBOX 360  [254]
XBOX ONE  [372]
» 
adventúra  [59]
» 
akčná  [161]
» 
bojová  [10]
» 
detská  [34]
» 
RPG/MMORPG  [34]
» 
simulátor  [9]
» 
športová  [31]
» 
stratégia  [6]
» 
závodná  [20]
PC Windows  [342]
POP! figúrky  [479]
Repliky  [25]
Steelbooky  [11]
Steam  [18]

Nové hry  /  Assassins Creed - Odyssey CZ (Gold Edition) (XBOX ONE)
Assassins Creed - Odyssey CZ (Gold Edition) (XBOX ONE)
82.90 €
UBISOFT
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:

Assassins Creed Odyssey Gold Edition obsahuje:

 

- Hru Assassin's Creed Odyssey

- O 3 dni skorší prístup do hry

- Season Pass

- Exkluzívny quest Tajomstvo Grécka dostupný pri vydaní hry

 

 

Napíšte vlastnú legendárnu Odyseu a zažite epické dobrodružstvá vo svete, v ktorom na každej voľbe záleží. Odsúdení na smrť vlastnou rodinou sa vydávate na úžasnú cestu, na ktorej se zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinom, a odhalíte tajomstvá z vašej minulosti. Nájdite vašu vlastnú cestu vo vojnou rozpoltenom svete, vytváranom ľudmi aj bohmi, v ktorom za zrážajú hory s morom. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických momentov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Hra Assassins Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassin's Creed neobjavili, si sami zvolíte akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú vytvárať okolitý svet. Vďaka vzťahom so zaujímavými postavami, ktoré si budujete a rozhodnutiam, ktoré činíte na vašej Odysei, naplno ovládate váš osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne schopnosti, prispôsobte vášho hrdinu vášmu hernému štýlu a vydajte sa na boj naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi, ale aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

 

Herný obsah:

 

Po prvý krát v sérii si môžete na epickej výprave vybrať hrdinu, Alexiosa alebo Kassandru.

Prispôsobujte im vybavenie a vylepšujte schopnosti. Tiež môžete vylepšovať loď na cestách, ktoré z vás urobia legendárnych hrdinov Grécka.

Preskúmajte Grécko z dôb jeho zlatého veku. Vydajte sa na cesty od zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského mora.

Stretávajte zaujímavé postavy, postavte sa nemilosrdným žoldnierom a omnoho viac.Vaše rozhodnutia tvoria svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacerým možným ukončeniam hry.

Zažite žijúci dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.

Predveďte vaše bojové schopnosti a zvráťte výsledky bojov počas Peloponéskej vojny.

Obrovské strety Sparty a Atén v režime bojov 150 vs 150 vojakov.

Hľadajte nezmapované miesta, objavujte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách.

Upravujte podobu vašej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte si námorné bitky vlastnému štýlu.

Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnym gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov ako boli Medúza, či Minotaurus.