Nové hry  /  Assassins Creed - Odyssey CZ (Omega Edition) + osuška (XBOX ONE)
Assassins Creed - Odyssey CZ (Omega Edition) + osuška (XBOX ONE)
64.50 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Špeciálna edícia s limitovanou osuškou s motívom z hry!

 

Assassins Creed Odyssey Omega Edition obsahuje:

 

- Hru Assassins Creed Odyssey

- Mapu herného sveta

- 32 stranový artbook

- Balíček Omega s herným obsahom

 

 

Napíšte vlastnú legendárnu Odyseu a zažite epické dobrodružstvá vo svete, v ktorom na každej voľbe záleží. Odsúdení na smrť vlastnou rodinou sa vydávate na úžasnú cestu, na ktorej se zo žoldnierskeho vyvrheľa stanete legendárnym gréckym hrdinom, a odhalíte tajomstvá z vašej minulosti. Nájdite vašu vlastnú cestu vo vojnou rozpoltenom svete, vytváranom ľudmi aj bohmi, v ktorom za zrážajú hory s morom. Stretnite sa s najslávnejšími osobnosťami antického Grécka a jednajte s nimi počas zásadných historických momentov, ktoré vytvárali západnú civilizáciu.

Hra Assassins Creed Odyssey prináša do popredia možnosť voľby. Vďaka inováciám a herným prvkom, ktoré sa nikdy predtým v sérii Assassin's Creed neobjavili, si sami zvolíte akým hrdinom sa chcete stať a vaše voľby budú vytvárať okolitý svet. Vďaka vzťahom so zaujímavými postavami, ktoré si budujete a rozhodnutiam, ktoré činíte na vašej Odysei, naplno ovládate váš osud. Prispôsobte si vybavenie a ovládnite nové špeciálne schopnosti, prispôsobte vášho hrdinu vášmu hernému štýlu a vydajte sa na boj naprieč Gréckom, zúčastnite sa krvavých bitiek na zemi, ale aj na mori a staňte sa skutočne legendárnym hrdinom.

 

Herný obsah:


Po prvý krát v sérii si môžete na epickej výprave vybrať hrdinu, Alexiosa alebo Kassandru.

Prispôsobujte im vybavenie a vylepšujte schopnosti. Tiež môžete vylepšovať loď na cestách, ktoré z vás urobia legendárnych hrdinov Grécka.

Preskúmajte Grécko z dôb jeho zlatého veku. Vydajte sa na cesty od zasnežených horských vrcholov až do hlbín Egejského mora.Stretávajte zaujímavé postavy, postavte sa nemilosrdným žoldnierom a omnoho viac.

Vaše rozhodnutia tvoria svet okolo vás vďaka viac ako 30 hodinám dialógov s výberom odpovedí a viacerým možným ukončeniam hry.

Zažite žijúci dynamický svet, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na každé vaše rozhodnutie.

Predveďte vaše bojové schopnosti a zvráťte výsledky bojov počas Peloponéskej vojny.Obrovské strety Sparty a Atén v režime bojov 150 vs 150 vojakov.

Hľadajte nezmapované miesta, objavujte skryté poklady alebo si prerazte cestu celými flotilami v námorných bitkách.

Upravujte podobu vašej lode, vylepšujte jej zbrane a naberajte členov posádky s unikátnymi bonusmi a prispôsobte si námorné bitky vlastnému štýlu.

Objavujte svet plný mýtov a legiend. Od antických rituálov po slávne sochy, postavte sa tvárou v tvár legendárnym gréckym postavám a objavíte skutočnú podstatu mytologických netvorov ako boli Medúza, či Minotaurus.