Nové hry  /  The Walking Dead Season 3 - A New Frontier (XBOX ONE)
The Walking Dead Season 3 - A New Frontier (XBOX ONE)
22.90 €
Telltale Games
adventúra
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:
Titulky:
Walking Dead sa vracia s treťou sériou "A New Frontier", ktorá pokračuje v silnom rozprávaní príbehu. Vraciame sa k jednej z najobľúbenejších postáv, Clementine, mladému dievčaťu, ktoré vyrástlo uprostred hororov apokalypsy nemŕtvych. Jej príbeh vidíme očami Javiera, mladého muža rozhodnutého zachrániť rodinu, ktorá bola od neho odtrhnutá a vďaka hrateľným spomienkam z minulosti Clementine, ktoré rozpovedajú príbeh o tom, ako sa dostala na cestu pomsty. V hre The Walking Dead - A New Frontier zistia hráči aký je svet, keď civilizácia začne znovu budovať a čo je treba obetovať, aby znovu začala fungovať spoločnosť.
 
Hra The Walking Dead - Telltale Series: The New Frontier prichádza vo forme Season Pass disku, ktorý obsahuje prvú epizódu a prístup ku stiahnutiu ďalších štyroch epizód pri ich vydaní.
 
Nové pokračovanie sa sústredí na nováčika Javiera, ktorého príbeh sa točí okolo muža snažiaceho sa udržať svoju rodinu nažive po apokalypse.
 
Hra vychádza v podobe Season Passu, ktorý obsahuje prvú epizódu a prístup ku stiahnutiu ďalších štyroch epizód pri ich vydaní.
 
The Walking Dead je epizodická interaktívna dráma vo forme série grafických dobrodružných video hier.
Séria je založená na prevratnom komikse od Roberta Kirkmana.