Nové hry  /  Army of Two - The Devils Cartel (XBOX 360)
Army of Two - The Devils Cartel (XBOX 360)
15.50 €
EA
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Unikátna akčná hra Army of Two: The Devil 's Cartel vám vďaka jedinečnému zobrazenie z pohľadu tretej osoby a modernému enginu Frostbite 2 sprostredkuje maximálne realistické deštrukcie prostredia.

Spolu so svojím parťákom budete bojovať proti násilnému drogovému kartelu, ktorý ovládol Mexiko.Budete likvidovať čokoľvek, čo vám bude v boji proti kartelu prekážať - v chytľavých misiách založených na kooperácii sa musí každý z hráčov vzdať svojich individuálnych záujmov a spolupracovať na spoločnom úlohy.Čím efektívnejšie bude vaša tímová práca, tým viac si užijete zábavné masovej deštrukcie, ktorými vás bude nový herný mód Overkill odmeňovať.Explozívny kooperatívny kampaň si môžete užiť ako online, tak v režime rozdelenej obrazovky u vás doma v obývačke.

Likvidačný taktická kooperácia - postupujte so svojim parťákom strategicky: využívajte ochranný štít, obchádzajte priateľov okľukou a prekvapte je taktickým vtrhnutím do miestnosti či ďalšími fintami!Užite si skutočnú tímovú prácu vo dvoch.
Nespútaná deštrukcie v režime Overkill - dostaňte Overkill level na maximálne hodnoty tým, že budete so svojim parťákom takticky spolupracovať.Objavte limity deštrukcie a spoločne rozpútajte ničivé peklo!
Výzva pre mocný drogový kartel - prežite si ponurý príbeh zasadený do moderného Mexika, ktoré je zmietanej drogovú vojnou.
Explozívny úpravy herných postáv - upravte výbavu svojho tandemu a ozbrojte ho taktickú výbavou, ktorá akcií nabitý boj proti drogovému kartelu posunie bližšie úspešnému koncu.