Nové hry  /  Kane and Lynch Collection (XBOX 360)
Kane and Lynch Collection (XBOX 360)
12.90 €
SQARE ENIX
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Balenie obsahuje dve plné hry : Kane and Lynch: Dead Men a Kane and Lynch 2: Dog Days

 

Kane&Lynch: Dead Men

Kane and Lynch: Dead Men sa dostanú na vaše obrazovky a budú vás svojimi psychotickými záchvatmi obťažovať v hre.

Akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby od tvorcov Hitmana, kde sa stretávate so žoldnierom a psychopatom. Cez vzájomné antipatie sú títo dvaja hlavní hrdinovia na spoločnej ceste. Hráči postupne rozpletajú zložité osudy hlavných hrdinov, ktorí dobro a zlo rozlišujú brutálnejším spôsobom, ako si väčšina ľudí dokáže vôbec predstaviť.

- 2 pôsobivé hlavné postavy.
- Prekvapivé útoky a pouličné boje.
- Nabité akcie so skutočnými zbraňami.
- Ovládanie až 6 členov posádky.
- Kooperatívny multiplayer.

 

Kane & Lynch 2: Dog Days

Po nevydarenej akcii si celé podsvetie Šanghaja si brúsi zuby na duo tvrdých chlapcov, ktoré ste mali možnosť spoznať v Kane and Lych: Dead Men.

Lynch sa snaží začať nový život - našiel si prácu a usadil sa so svojim dievčaťom v Šanghaji, kde dostal ponuku na rýchlu prácičku. Neskoro si uvedomí, že sitácia mu prerástla cez hlavu. Vie však, že sa môže spoľahnúť na svojho starého parťáka Kanea. Ten je na úteku pred zákonom i rodinnými problémami a keďže nemá čo stratiť, prjíma Lynchovu žiadosť o pomoc.

Kamera i akcia sú v dvojke ešte brutálnejšie a podpíšu sa na intenzívnom prežití príbehu dvoch neľútostných kriminálnikov proti všetkým - či už sú to nepriateľské gangy, ochrancovia zákona alebo civilisti.

Pripravte sa aj na online kooperatívny režim i prepracovaný režim Fragile Alliance a presvedčíte sa, že Dog Days v pokusoch pobúriť a šokovať nezaostáva za prvým dielom.