NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [14]
PlayStation 3  [448]
PlayStation 4  [861]
Nintendo Wii  [20]
Nintendo 3DS  [32]
XBOX 360  [277]
» 
adventúra  [42]
» 
akčná  [143]
» 
bojová  [4]
» 
detská  [31]
» 
» 
RPG  [12]
» 
simulátor  [3]
» 
športová  [11]
» 
stratégia  [7]
» 
závodná  [8]
XBOX ONE  [411]
PC Windows  [359]
POP! figúrky  [466]
Repliky  [27]
Steelbooky  [12]
Steam  [18]

Nové hry  /  Gears of War - Judgment (XBOX 360)
Gears of War - Judgment (XBOX 360)
8.90 €
Microsoft
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Ďalším titulom zo série Gears of War, ktorý vás však zavedie do doby pred udalosťami z trilógie, konkrétne do šialenstva, ktoré nastalo krátko po Emergence Day. Spolu s Kilo Squad a jeho členmi Damonom Braid a Augustom "The Cole Train" Colom, sa vydáte zachrániť mesto Halva Bay pred nezastaviteľným nepriateľom v dosiaľ najintenzívnejší hre z Gears of War univerza.

Vrátite sa v čase a začnete príbeh pred sériou Gears of War. Ocitnete sa v dňoch bezprostredne nasledujúcich po "Emergence Day" - definujúcich vznik udalostí z Gears of War univerza, prequel otestuje Vašu odolnosť v nových režimoch pre viac hráčov. Hra sa zameriava na členov Squad Kilo v časovom období ešte pred pôvodnou trilógiou Gears. Damon Baird a Augustus 'Cole Train' Cole sa pridajú do teamu, ktorý ide zastaviť hrozivé nové nepriateľov obliehajúci Halva Bay. Planéta Sera je na pokraji zničenia nezastaviteľnou hrozbou Locust. Judgment ponúka nový pohľad na sériu Gears s kooperatívnou hrou až pre štyroch hráčov cez Xbox LIVE. K dispozícii je nová misia "Declassification system", ktorá bude obsahovať viac náročnejšieho obsahu a achievementy odhalením dôležitých informácií.

Rýchlejšie a intenzívnejší boj - Judgment ponúka herný zážitok, ktorý zachytáva skutočnú podstatu boja Gears a zároveň ukazuje nový štýl. Gears of War: Judgment predstavuje nový Smart Spawn System pre kampane aj multiplayer. Tento nový systém zabezpečuje, že je načasovanie a rozmiestňovanie nepriateľov menené s každým novým stretom.
Nové multiplayerové skúsenosti - "Overrun" je prvým z úplne zbrusu nových multiplayerových módov zaradených do Gears of War: Judgement, ktorý nebol zaradený do žiadneho iného Gears titulu.