Nové hry  /  Far Cry - The Wild Expedition (XBOX 360)
Far Cry - The Wild Expedition (XBOX 360)
26.90 €
UBISOFT
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Balenie obsahuje všetky doteraz vydané diely hernej série Far Cry - Far Cry Classics, Far Cry 2, Far Cry 3 a Far Cry 3 - Blood Dragon.

Na Blu Ray disku sa nachádzajú hry FC2 a FC3. Far Cry Classics a Far Cry 3 - Blood Dragon je potrebné stiahnuť z PlayStation Store - v balení sa nachádzajú produktové kódy na stiahnutie.

 

V hre Far Cry 3 si obujete topánky Jasona Brodyho, muža, ktorý sa ocitne sám na konci sveta na tajomnom tropickom ostrove odrezaný od civilizácie. V tomto divokom raji, kde sú bezprávie a násilie jediné istoty, budete Vy diktovať, kedy, kde a ako sa budú vyvíjať udalosti hry. Svoju cestu cez ostrov si musíte presekať, preplížiť a prestrieľať vo svete, ktorý stratil zmysel pre to, čo je správne a čo zlé.

 

Ostrov v hre Far Cry 3 Vás vtiahne do bohatého a úžasne spracovaného prostredia, plného zaujímavých postáv, lokalít na preskúmanie a výbušných bojov.
Vyrovnať sa s temnou stránkou ľudstva na tropickom ostrove musíte úplne sám. Ako Jason Brody sa musíte správať podľa toho, ako sa dozvedáte viac o hrôzach, ktoré sa odohrávajú na ostrove.
Far Cry 3 sa odohráva vo svete možnej reality, kam sa udalosti prenieli rovno z titulných strán novín.
Prirodzené prostredie je nástroj, ktorý musíte používa na prežitie, improvizované útoky, alebo oklamanie nepriateľa. Hrateľnosť odráža rozsah príležitostí a rozmanitosť, akú dokáže poskytnúť iba tento typ prostredia.