NINTENDO Wii  [17]
XBOX 360  [12]
PlayStation 3  [433]
PlayStation 4  [841]
Nintendo Wii  [19]
Nintendo 3DS  [30]
XBOX 360  [258]
» 
adventúra  [38]
» 
akčná  [132]
» 
bojová  [4]
» 
detská  [31]
» 
» 
RPG  [12]
» 
simulátor  [3]
» 
športová  [10]
» 
stratégia  [7]
» 
závodná  [7]
XBOX ONE  [377]
PC Windows  [345]
POP! figúrky  [480]
Repliky  [25]
Steelbooky  [11]
Steam  [18]

Nové hry  /  Call of Duty - Black Ops 3 (XBOX 360)
Call of Duty - Black Ops 3 (XBOX 360)
16.90 €
ACTIVISION
akčná
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Call Of Duty: Black Ops 3 pre staršiu generáciu konzol (PS3/XBOX 360) neobsahuje príbehovú kampaň, iba mód Zombies a multiplayer.

 

Treyarch, vývojár dvoch najhranejších Call of Duty hier v histórií, sa vracia s Call of Duty: Black Ops 3. Po prvýkrát s tromi rokmi vývoja, oceňovamé štúdio vytvorilo svoj prvý titul pre next-gen hardware v úspešnej Black Ops sérii. Vitajte v Call of Duty: Black Ops 3, temnej, zvrátenej budúcnosti, kde prichádza nový druh Black Ops vojakov a hranice medzi našou vlastnou ľudskosťou a technológiami, ktoré sme vytvorili sú ešte viac rozmazané. Technológia posúva všetko vpred, robotika predstavuje víťazstvo na bojisku.

 

Call of Duty: Black Ops 3 kombinuje tri unikátne herné módy: kampaň, multiplayer a zombie. Spolu poskytnú fanúšikom najhlbší a najambicióznejší Call of Duty zážitok. Kampaň bola navrhnutá ako co-op hra, ktorú možu prejsť až 4 hráči on-line alebo ako sólo filmová jazda. Multiplayer bude prerobený, najodmeňujúcejši a najpútavejší doteraz. S novým rankingom, customizáciami a prostriedkami k boju. Zombie mód prináša úplne nový ohromujúci zážitok s vlastným príbehom. Call of Duty: Black Ops 3 možno hrať úplne on-line a poprvýkrát má každý mód svoj jedinečný XP a levelovací systém. Titul prináša nebývalú úroveň inovácií, vrátane dych berúcich prostredí, nikdy predtým nevidených zbraní a schopností a zavádza nový vylepšený systém pohybu. To všetko zabezpečuje vyspelá technológia vytvorená pre tento titul, vrátane novej AI, animácií a grafiky, ktoré predefinuvávajú štandardy Call of Duty série. Fanúšikovia očakávajú od kriticky-uznávanej série, najmodernejšie svetelné efekty a vizuálne efekty. A tento titul ich aj dodá.