Nové hry  /  FIFA 14 (PSV)
FIFA 14 (PSV)
19.90 €
EA
športová
Dodacia lehota: ihneď
Jazyk:

Vďaka inováciám mnohonásobne oceneného herného systému vtiahne FIFA 14 hráčov do diania a atmosféry okolo futbalového zápasu. V samotnom jeho priebehu budú viac motivovaní k precíznemu zakladaniu akcií zo zálohy vedúcim k diktovaniu tempa hry, ale hlavne k vytváraniu nádejných šancí. Skvelé futbalové zápasy zdobia predovšetkým pohľadné útočné akcie a krásne góly.

Kľúčové prvky a vlastnosti:

Globálne vyhľadávanie talentov - Revolučná premena v režime kariéry. Vyskúšajte si, ako to chodí vo svete profesionálneho skautingu hráčov pri hľadaní špičkových talentov po celom svete. Rozvíjajte a upravujte si vlastnú sieť skautov podľa aktuálnych potrieb. Sledujte futbalistu, aby ste mohli nájsť tých, ktorí vďaka svojim vlastnostiam vhodne posilnia váš tím v prestupových obdobiach. Nové centrum skautingu umožní jednoduchú navigáciu, menej prechodov na iné obrazovky a živý prúd informácií z hlásení skautov.

Čistá strela - Postavte sa tak, aby strela perfektne sadla. Systém streľby doznal určitých úprav. Futbalisti teraz disponujú takým stupňom inteligencie, ktorý im umožní upraviť postavenie a uhol tela k tomu, aby vystrelili na bránku najlepším možným spôsobom. Zasiahnete tak loptu presne, odmenou vám možno bude skvelý pocit z krásneho gólu. Hráči však vedia nebezpečne vystreliť, aj keď sú vyvedení z rovnováhy, či pod tlakom.

Krytie lopty - Dominancia v strede poľa a diktovanie tempa hry. Pri driblovaní v akejkoľvek rýchlosti sa môžete zbaviť obrancu, či mu zablokovať cestu k lopte. Pri hre v strede poľa v snahe diktovať tempo zápasu využijete možnosti pokrytia lopty. V súbojoch telo na telo si môžete vybojovať lepšiu pozíciu pre prijatie prihrávky a potom sa odpútať od obrancu s cieľom dostať sa do gólovej šance.

Reálna fyzika lopty - Autentický let lopty a jeho ovládanie. Do lopty teraz môžete kopnúť technickejšie a razantnejšie. Vďaka fyzikálno realistickejšiemu správanie lopty možno lepšie stanoviť jeho dráhu letu. Hráči tak môžu strieľať tvrdšie z diaľky, vysielať presné rany, kedy lopta pomaly stúpa nahor alebo ohrozovať brankára prudko padajúcimi či rafinovane zakrútenými pokusy, podobne ako skutoční futbalisti.

Tímová inteligencia - Lepšia podpora a spolupráca spoluhráčov. Vďaka tomu, že hráči prijímajú lepšie rozhodnutia, môžu tesnejšie a chytrejšie brániť súpera a lepšie odhadnúť trasy ich nábehov. Brániace hráči samostatne vyhodnocujú situácie, kedy je vhodné poskytnúť podporu či pokúsiť sa vybojovať späť stratený loptu. Útočiaci hráči majú k dispozícii nové spôsoby oklamanie protivníka a prekonávanie jeho kompaktnejšie a inteligentnejšie obrannej hry. Sami sa lepšie ponúkajú vo voľných priestoroch, nabiehajú pozdĺž obrannej línie a mení rýchlosť pohybu.

 

Z našej bohatej hernej ponuky vyberáme